Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

böyle hesapları 6-7 ay takibe alıp, her ay 400-500+gb dl edenleri incelemeye alsalar falan. korsan - torrent takibi gibi. ne bomba olur ama. biz size limitsiz verdik de illegal içerik kullanımı tavan yaptı gibisinden. USA da torrent bitti neredeyse. Anında uyarı geliyor, bir sonrakine basıyorlar galiba evini

Alsınlar ya, bütün kripto kullanmayanlar yakalansın. Bana torrentlamak için daha fazla bandwidth kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

uploadı kısmalarının sebebi başkaydı sanki.. TR de ne kadar korsan içerik upload ediliyor olabilir ki. %99.9 zaten yurtdışı içerik.

Upload, DL hızlarını aşırı etkiliyor diye biliyorum. Yani genel trafik için dl den farklı olarak aşırı bir yük bindiriyor.

Misal 100mbit bağlantı 10 adet pc'e 10mbit olarak dağıtılsın. İçlerinden 1 tane pc tam gaz upload'a asıldığı anda diğer 9 pc asla 10mbit paylaşımlı interneti kullanamıyor. 3 e falan düşüyor hız. Yanlışta olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

e kısmanın mantığı daha da saçma o zaman. TR de ne tür korsan içerik upload ediliyor ki. Bunun önüne geçmek ISS'nin işi değil zaten. Nereden tutsan saçma kalıyor.

ya da en olası; yurt dışı internet trafiğinde yaptığımız uploadlar için daha fazla para ödüyor operatörler. dl için çok daha az.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

tt'den aradılar beni, dediler ki sizin mevcut 50mbit fiberinizi 24 ay taahütle 96 liraya yenileyelim.
dedim şu an 84 ödüyorum ve taahhütümün bitmesine daha 8 ay var,
tt de 1 Ocaktan itibaren çok yükselecek fiyatlar, 96 iyi teklif falan dedi, güvenemedim kapattım.
arasam mı la geri acaba.

Aynısını bana dediler 78’lik paketi 98 yapacakmış 9 ay boşu boşuna ekstra. Bittiğinde boru gibi girecek kabul etmezsen dediler de sanmıyorum öyle olacağını bitmeye yakın elinde tutmak için arar benzer fiyat verir. Ben zaten memnun değilim gerçi değişmeyi düşündüğüm için daha rahat kabul etmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

superonline fiber 50 gb akk- 25 mbps'e 60 lira veriyordum, 2 ay vardı taahhütün bitmesine
Bugün aradılar ki normalde hiç açmam 24 mbps limitsiz (kağıt üstünde akk'li) / 64 liraya bir yıl taahhüt verdim.

Yeni tariflerde SO fiber 15 mbps 80 lira, 25 mbps 90 lira gözüktüğünden
Millenicom yada netspeed'e geçerim diyordum ama baya güzel teklif verdiler işin doğrusu. Bir de 2 yılda toplamda 1 saat bile kesinti yaşamadım, wow oynarken de ping 55-70 ms arasında gezerdi, memnunum yani baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Caladorn said:

superonline fiber 50 gb akk- 25 mbps'e 60 lira veriyordum, 2 ay vardı taahhütün bitmesine
Bugün aradılar ki normalde hiç açmam 24 mbps limitsiz (kağıt üstünde akk'li) / 64 liraya bir yıl taahhüt verdim.

Yeni tariflerde SO fiber 15 mbps 80 lira, 25 mbps 90 lira gözüktüğünden
Millenicom yada netspeed'e geçerim diyordum ama baya güzel teklif verdiler işin doğrusu. Bir de 2 yılda toplamda 1 saat bile kesinti yaşamadım, wow oynarken de ping 55-70 ms arasında gezerdi, memnunum yani baya.

Kağıt üstü AKK'nin önümüzdeki ay komple kalkacağının garantisi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...