Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akilli saat olayi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

saat kullanmayı sevmiyorum, kolumda ağırlık yapıyor gibi geliyor. 15 senedir de saat felan takmıyorum.

Laurelin said:

ben s6 yanina gear s2 aldim gayet memnunum fiyat performanstan

tek sorunu tiezen oldugu icin app destegi kit su anda ama yapmasi gereken herseyi yapiyor yani, ne arama kaciriyorum ne klavye konusunda zorlaniyorum

piyasada gorunumu duzgun olan tek akilli saat bunu bulabildim :P cok nerd isi duruyor digerleri diycemde fallout skini kullaniyorum -_-

https://www.youtube.com/watch?v=CSQpjMmHqNk

ha bide bezel olayi cok iyi, saga sola cevirerek her is yapiliyor ki baska akilli saatte goremedim suna benzer bir kullanim rahatligi

ama şöyle şeyleri görünce de özenmiyor değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Mi Band 2 aldım 100liraya kargo dahil, gayet iş görüyor. Bildirim geliyor, fitness takibi var, uyku muyku programlarıyla uyumlu çalışıp titreyerek uyandırıyor falan. Şık saat takmam gerektiği yerde mi bandi sağ kola alıp devam ediyorum nasılsa ufak tefek bir şey, saatten çok adı üstünde "band" kendisi.

Pil ömrü de 20 günün üstünde, zırt pırt onla oynamama gerek kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Darqainu said:

Ben Mi Band 2 aldım 100liraya kargo dahil, gayet iş görüyor. Bildirim geliyor, fitness takibi var, uyku muyku programlarıyla uyumlu çalışıp titreyerek uyandırıyor falan. Şık saat takmam gerektiği yerde mi bandi sağ kola alıp devam ediyorum nasılsa ufak tefek bir şey, saatten çok adı üstünde "band" kendisi.

Pil ömrü de 20 günün üstünde, zırt pırt onla oynamama gerek kalmıyor.

Mi 3 çıkacak dediler ama beklemek istemiyorum. Ben sırf adım için alıyorum. Telefonun şarjı bitse bile adımları sayıyor ve telefona atıyor değil mi telefon açıldığında değil mi? Birde aylık , haftalık , yıllık döküm yapıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Genel Yönetici

Çok beğendim Amazfit Neo denen saatin tasarımını. Bana temel olarak gereken biri aradığında kimin aradığını, nabız, alarm ve hava durumu özellikleri de var.

https://www.saatvesaat.com.tr/akilli-saat/af-w2001ov1n-neo-black-akilli-saat

Ne kadarmış diye baktım, 404TL görünce aldım, siteden ilk sipariş indirimi de yaptı 384TL oldu. Arada sırada takarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Amazfit 1-2 kere saatin altinda kizariklik yapti. Sonra duzeldi.

Yavastan normal saati ozlemeye basladim bir suredir.

GERGE, 23.03.2023 18:47 tarihinde dedi ki:

Çok beğendim Amazfit Neo denen saatin tasarımını. Bana temel olarak gereken biri aradığında kimin aradığını, nabız, alarm ve hava durumu özellikleri de var.

https://www.saatvesaat.com.tr/akilli-saat/af-w2001ov1n-neo-black-akilli-saat

Ne kadarmış diye baktım, 404TL görünce aldım, siteden ilk sipariş indirimi de yaptı 384TL oldu. Arada sırada takarım.

Bunda Casio 91W havasi var, guzel duruyor.

Gallant tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

eşim merak etmisti, aldik, epey sevdi kullaniyor ekran iyi pil 3-4 gün gidiyor, zaten çok bisey beklememek lazim. bi de mesajlarda sorun yok ama gelen aramada arayanın adını göstermiyor garip bi şekilde

bu arada ben ince hafif bi saat bakıyorum. Spor özelliği olmasın hatta, ben sadece bildirim arama görsem , alarm kursam yeter , yok mu spor değil de patates odaklı saat

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Kötü olmadı, 384TL'ye her şekilde öneririm:

htPLa3.jpg

Biri aradığında kimin aradığı yazıyor, onun dışında bildirim geldiğinde sadece bildirim geldi diyor, telefonu açıp ne bildirimi gelmiş diye bakmak gerek. Sadece Nine ve WhatsApp bildirimlerini açtım ben, bana yeter de artar onlar.

Daha casual günlerde takacağım, FRP oynarken, haftasonu vb.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...