Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akilli saat olayi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Senin gazınla bir koşu sipariş verdim bende :) Basic görevleri yapsın hatta beceremezse bir noktadan sonra dijital saat olarak da durabilir bence sakıncası yok, fiyatı iyiymiş.

Vulcan_Lionheart said:

n11 den i5 plus diye bir saat aldım arkadaş 60 liramıydı nedi,bir saat hem bu kadar kullanışlı hemde ucuz olur mu? :) çok memnunum tavsiye ederim su falan da geçirmiyor düğmesiz olduğu için...denize havuza gir nereye istersen..usb bellek gibi şarj ediyorsunuz ..titreşim falan herşey var..baya bi zamandır kullanıyorum şarj yaklaşık 1 hafta gidiyor.Her türlü bildirimi veriyor whatsapp face falan herşeyi okuyorsunuz saatten.Malzeme kalitesi baya üst düzeyde,dokunmaktik,kol hareketleri falan kusursuz çalışıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ben ticwatch kullaniyorum. onyx serisi. kickstarter'dan almistim.
https://en.ticwear.com/

oldukca memnunum dogrusu. bezel yerine kenarda touch strip var. bezel olayini sevmemistim. bu sistemi daha cok sevdim. yeni s3 ile yanyana koyup baktigimda s3 casio g-shock, ticwatch ise guzel bir saat gibi duruyor.

telefon konusmalarinizi ayni s3 gibi saat ustunden yanitlayabiliyorsunuz. gesture larini faydali buldum. kendi asistani iyi sayilir, hotword kullanmiyorum. notification oldukca temiz calisiyor. pili gece power reserve e alirsam rahatlikla 2 gun gidiyor. zaten sarji oldukca hizli.

menuleri temiz basit, hizli yanit verme fonksiyonlari basarili. text to speech guzel calisiyor. bt baglantisinda sorun yasamadim su ana kadar.

uygun bir alternatif.

kotu taraflari watchface'ler sayica cok degil. alternatif olarak degistirilebiliyormus ancak hic ugrasmaya niyetim yok dogrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yehuuuuuuu

http://www.techradar.com/news/samsung-gear-s2-and-s3-smartwatches-finally-get-friendly-with-iphone

Originally slated to arrive a year ago, Digital Trends is reporting that iPhone compatibility is finally here for Samsung’s range of Gear devices with the release of an official Samsung Gear S app on Apple’s App Store.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben i6plus ile kullanıyorum. App da tam sürüm olarak store'a gelmiş durumda.

Öncelikle saat olarak gayet şık. Frontier modeli günlük kullanımda, casual veya business gayet takılabilir ve şık da duruyor. Amazon'da zaten bir sürü kayış seçeneğindeki de mevcut. Keyfe ve yerine göre tak yürü. Apple watch'un o garip hantal tasarımının yanında muhteşem olmuş.

Şarjı yoğun kullanımda 1 günü bitiriyor ve gün sonunda %20-30 ile şarj ediyorum.

En güzel uygulaması ise s health olayı. Günlük aktivitenizi muazzam takip ediyor. Uyuduğunuzda ise yaptığı raporlama harika. Uyku kalitenizi görebiliyorsunuz ne kadar derin uykuda kalmışsınız ne kadarı hareketliymişsiniz uykunuzda vs. S health olayı bile başlı başına aldırır olmuş saati.

Saatten arama/cevaplama güzel. Telefon şarjda iken ve yalnızken aç konuş 10 numara olmuş.

Uygulamalar yavaş yavaş geliyor zaten markete. Gayet memnunum ben şu ana kadar saatten.
Sosyal ağlarda paylaş

abi özelliği nedir yani, saate 1200 lira para mı verilir yahu. hani saat kullanıyorsanız kallavi de saat kullanıyorsanız ok de yani 700 liraya normal saat alacağıma 1200 liraya akıllı saat alırım diyebilirsiniz belki ama 1200 liraya sadece kolumda titresin bileğinden mesajları göreyim falan bana saçma geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hibrit saat diye bir kavram cikarmislar, benim kafama yatti direk. Biraz daha arastirip alirim ondan bir tane. Bildirim, mesaj, arama geldikce titresimle uyariyor, ayrica uygulamalari uzerinden adim, uyku bilgilerini falan sagliyor. En guzel yani gunde bir sarj etme derdi yok, en boktan tarafi da coin tarzi pil omrunun 4-6 ay arasi olmasi.

Fuarda Skagen Hagen modeli ile gordum ilk olarak, Emporio Armani Connected Watch olarak da bir model cikarmis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...