Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akilli saat olayi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

En güzel uygulaması ise s health olayı. Günlük aktivitenizi muazzam takip ediyor. Uyuduğunuzda ise yaptığı raporlama harika. Uyku kalitenizi görebiliyorsunuz ne kadar derin uykuda kalmışsınız ne kadarı hareketliymişsiniz uykunuzda vs. S health olayı bile başlı başına aldırır olmuş saati.

uyurken kolundaysa, sarji bi gun gidiyosa ne ara sarjas takiyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumları bekliyorum ben de.

Ama dasaaa'nin yorumdaki saate de baktım da o da cok hoş duruyor. Esasında hangisinin iOS ile uyumu daha iyi ona bakmak lazım.

Bir de telefon iOS saat Samsung olunca saat uygulamaları nasıl oluyor yani appstoredaki uygulamalar direk olarak uyumlu çalışıyor mu nedir biraz kullananlar anlatırsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugün gittim aldım, iwatch bakıyordum ama hoşuma gitmiyordu tipi, bu daha bi saat gibi. Bayağı video izlediydim gerçi ama alırken ben de kurcaladım, bayağı kullanışlı menüleri, bezeli falan.

Classic alıyım diye gitmiştim açıkçası ama frontier daha güzel görünüyor. Classic olan ucuz saatler gibi. O dandik kasa yerine titanium falan yapsalarmış 10 numara olabilirmiş.

Bu arada iki saatin de üzerinde gelen kayışı bok gibi. Hemen kayış siparişi vereceğim aradığımı bulunca...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dakka bir gol bir, saatle telefon arasındaki bluetooth bağlantısı sürekli kopuyor. İnternette de durumla ilgili hiç bir şey bulamadım.

Özellikle telefondan app. yüklemek istersem istisnasız hep dc oluyor. Telefonun pili %10'da ama alakası olacağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

mobvoi ticwatch 2 icin ekleme yapiyorum;

1- haftalik update geliyor. sikintiniz varsa facebook sayfasina ya da forumlara yaziyorsunuz. suggestion'lari forumlara yazarsaniz daha iyi. sonra bunlar basit excel sheet halinde planlarini yayinliyorlar. "su update'e bunu ekleyecegiz" diye. basari oranlari iyi
2- dun saati saatciye goturdum, strap'ten bi bakla(?) cikartsin diye. adam cikartamadi, ama minicik vidanin ustu cizildi. evde ben acip yaptim simdi. cizilen vida yerine cikan baklanin vidasini taktim. gelgelelim hizli cizilme guzel degil. strap degistirilmesi kolay bir nane, ok. sorun etmiyorum fazlaca. abi bu kadar kolay cizilmesi dogru degil.

kasasinda carptim, ettim bir cizilme yok. camda cizilme yok. ustunde koruyucu kullanmiyorum.
sarj hizi "cok hizli" gercekten basarili bir sarj hizi ve suresi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ok, ilk gün izlenimi; Şarjı 100'dü dün akşam, akşam yattım artı bütün gün kolumdaydı (ama az kullandım), eve geldiğimde saat 19:00'da 65% idi. Yani bence baya iyi, bokunu çıkarmadan 2 gün gider. Şimdi şarjda, takıp yatacağım, yarın işten dönünceki şarjını da yazarım. Bu arada bt bağlantısı hiç kopmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...