Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sardalya said:

bunu yapmayan insanlar kadar zengin olmak istiyorum ya..

amazonda da her siparis verecegim sirada yeni hesap aciyorum prime veriyorum.

spotifyda da 3 ayda bir 1 euroluk pakedi aliyorum :D

şu motivasyona çok özeniyorum ya. adam üşenmiyor, her 3 ayda şunu yapıyorken, ben aldığımı geri vermeye üşeniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Paymentımı almıyor bu, uyuz etti sabahtan beri var mı başka sorun yaşayan? Her zaman kullandığım sanal kart, limiti var herşeyi var. Anlamadım valla

Nolur nolmaz diye ikinci kartı girdim onda da aynı sorun var.

Benim aile bugün sıkıntı olabilir izlemekte kusra bakmayın pls =((
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Paymentımı almıyor bu, uyuz etti sabahtan beri var mı başka sorun yaşayan? Her zaman kullandığım sanal kart, limiti var herşeyi var. Anlamadım valla

Nolur nolmaz diye ikinci kartı girdim onda da aynı sorun var.

Benim aile bugün sıkıntı olabilir izlemekte kusra bakmayın pls =((
kredi kartlarının yurtdışı ve internet alışverişinde kullanım hedesine onay vermemiş olabilir misin? Benim de ondan patlamıştı çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

A-aaaa rezil olduk konu komşuya :(

Ya geçen ay da netflix için kullandığım kart, o olay 2 aydır falan var sanırım yurtdışı vs. Farklı kartları kullandım aynı hatayı aldım, zaten payment sorunu değil login sorunu diyor payment ekranında.

said:
Sorry, we are unable to complete the sign-up process now. Please try again later.

Kartlarla daha yeni alışveriş yaptım hatta. Nette biraz bakındım insanlar aynısıyla karşılaşıp çözememişler falan anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır abi internet kullanımına kapalı. Hiç aklıma gelmemişti bu olay çok teşekkür ederim, hemen gidip kartı internet kullanımına açtırayım. (tu)

Gerçekten aptal mıyım neyim internet kullanımına kapalı kartla netflix aboneliği ödemeye çalışıyorum. Bendeki de akıl (facepalm)
Sosyal ağlarda paylaş

Aaaa kart internete kapalıymış ya evet onu açtırdım düzeldi. (:D

Troubleshoota girdim, live support kart bilgileri için bi ekran açtı oraya girince manuel düzeltti. Support altyapıyı güncelliyorduk o denk gelmiştir dedi de sabah denedim şimdi denedim, 6 saattir mi güncelliyordunuz akü. Neyse özetle düzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...