Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

Liebe said:

Flassh said:

The End Of The fuckin world var
trde yavaş yavaş hypelanmaya basladı

önce siz izleyin cevrenize hava atarsınız netflix trye gelmiş sanırım

13-14 yaş çevresinde hypelanmış olabilir gerçekten. izlediğim en berbat ötesi şeydi. 13 yaşında bile izlemezdim muhtemelen.

:(

liebeyi dinlemeyin izleyin
Şu hakkaten ne talihsiz açıklama olmuş ya.

End of the fucking world bir prodüksiyon nasıl olmalı diye ders olarak okutulur, o derece iyiydi.

Oyunculuklar akıyo, görüntü yönetmeni inanılmaz iş çıkarmış, kurgu gayet akıyor (plot hole denk gelmişti 1-2 tane ama batmıyor hiç). Konu başarılı. 2017 yılı başından bu yana izlediğim en iyi şey olabilir.

Netflix Bright gibi aptal ve boş hype filmlerine yatırım yapacağına şöyle projelere daha fazla yatırım yapsa keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

dün bitirdim bende "the end of te fucking world"u baya beğendim. ergen hikayesi evet ama sıkmıyor kesinlikle. karakterler ilginç, hikaye güzel işlenmiş ve anlatım kendine bağlıyo resmen. 2 seansta 4er bölüm olarak izledim. ilk bölüm 18 dakkada bitince oha nası lan diye kalmıştım hatta 20 dakikalık olduğunu öğrendiğim için adfsafd

dedektifler favori karakterlerim keşke onların olaylarına da biraz detay gitselerdi :D ayrıca o got'ta çüksüzün kız kardeşini oynayan kadın ne hale gelmiş öyle. tanıyamadım 2 bölüm boyunca. bu kimdi ya diye kendi kendime sordum sürekli asfdsafd
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

dedektifler favori karakterlerim keşke onların olaylarına da biraz detay gitselerdi :D ayrıca o got'ta çüksüzün kız kardeşini oynayan kadın ne hale gelmiş öyle. tanıyamadım 2 bölüm boyunca. bu kimdi ya diye kendi kendime sordum sürekli asfdsafd

ulan bu kadın kim diyorum bende. imdb ye bakacaktım üşendim resmen.

dizi sux ama ya, 1 bölüm izleyip bırakmıştım, sonra izleyecek içerik kalmayınca tekrar şans verdim. gene beğenmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ne demek nasıl bi rezalet. o zaman her isteyen benim vatandaşımın önüne her istediği yayını koysun mu, internet denen bela evlerimize kadar girmişken... bunun bölücüsü var teröristi var. devlet olarak bunları denetlemek devletin görevi.

bunun çocuğu var çoluğu var. ringonun ahırı gibi oldu internet zaten. 14 yaşında bebelere de sansür gelsin, çatlak sesleriyle suka blyat diyemesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...