Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi aramizda hala tv dunyasinda olan bitenin dani$ikli dovus oldugunu kabullenemeyenler var sanirim asdf. lan birak netflix'i national geographic gelse, kanala 3-5 daha fazla kazandiracagini bilse, esra erol degil, enes baturu cikarir oynatir belgesel niyetine.

ne sandiniz, netflix gelecek, tr'deki izleyici kitlesine "adam gibi" icerik sunmasini mi ogretecek. lel.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hep es geçiyordum en sonunda izledim esra erollu reklamı. sonra ekşiye baktım millet kendinden geçmiş, delirmiş, alev saçıyor reklama asdfghj

ben aşırı başarılı buldum. black mirror'ın kurgusuyla, sürekli yaptığı toplum eleştirisiyle birebir uyumlu, çok ince ve yerinde bi reklam olmuş. millet mi anlamadı nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ya hep es geçiyordum en sonunda izledim esra erollu reklamı. sonra ekşiye baktım millet kendinden geçmiş, delirmiş, alev saçıyor reklama asdfghj

ben aşırı başarılı buldum. black mirror'ın kurgusuyla, sürekli yaptığı toplum eleştirisiyle birebir uyumlu, çok ince ve yerinde bi reklam olmuş. millet mi anlamadı nedir.

ben de az önce izledim
anlamamışlar abi tabii ki, gayet güzel eleştiri var. "oo biz esra erol seyircisi miyiz de böyle reklam yapıyosunuz oo" diye delirmiş millet.

ha adamın oyunculuğu bana fena battı ama onu eklemeden geçemicem sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

The End Of The fuckin world var
trde yavaş yavaş hypelanmaya basladı

önce siz izleyin cevrenize hava atarsınız netflix trye gelmiş sanırım

13-14 yaş çevresinde hypelanmış olabilir gerçekten. izlediğim en berbat ötesi şeydi. 13 yaşında bile izlemezdim muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

yok toplum ve ekşideki tipler aptal.

çok güzel olmuş toplum eleştirisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Esra erol kendi yozlaşmışlığını bile satabiliyor, Yalılarda yaşıyan bi insan bir de, Doymuyor doyuramıyosun buna parmak basmış gibi bir şey netflix.

Gel gör ki görmek istemiyor yine insan rahatsız oluyor, başka bir şey kullansa daha iyi.

Bi bakıma kazanan yine esra erol olmuş, beni rahatsız eden o.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Flassh said:

The End Of The fuckin world var
trde yavaş yavaş hypelanmaya basladı

önce siz izleyin cevrenize hava atarsınız netflix trye gelmiş sanırım

13-14 yaş çevresinde hypelanmış olabilir gerçekten. izlediğim en berbat ötesi şeydi. 13 yaşında bile izlemezdim muhtemelen.

:(

liebeyi dinlemeyin izleyin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...