Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız arkadaşımlan beraberis hep sıqıldım

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

birader senin kıza karşı sevgin eksik.Olmamış o sevgi, ham.

Ben birini aynı evde yaşayabilecek kadar çok sevsem devamlı dokunup temasta olmak isterim zaten.Kanepede kitap okusun ama ayaklarını bana uzatsın ben de bilgisayar oyniyim mesela, ya da o başka şey yaparken ben de başka şey yapayım ama tensel-görsel bir iletişim olsun.

Ben buna çok inanırım abi, konuşmanın ötesinde de insanların iletişimi var.Bebekler bile dokunarak anlaşıyor anasıyla babasıyla.Sen bilmesen ten hisseder, kalp bilir yani. Ondan dolayı bir de böyle dene bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha evet ajansta çalışma fırsatım olmuştu baya şanşlıydım o konuda ;)

Ayrıca patiunderground ta scriptimiz var isim yazioz resimleri yardırıyor hepsinin forum kodlarını birleştirio sadece kopyalıyorum
noma problema yani askljasklf

Hah... ayrıca buna arşivmi dedin sen haha safkasjkfla
Sosyal ağlarda paylaş

Iliski yasamayi bilmeyen kisiler kendi varsayimlariyla akil vermisler OP'a

Ben de ciddi bir iliskiye girene kadar diyodum "of simdi burada sevdigim bir kiz olsa 1 saniye uzak kalmam, ayaklarini agzima sokar oyle uyurum" diye ama oyle olmuyo iste. Adamin bunalmasi gayet normal, celiski ya da sevgi eksikligi yok. Cocugun bile olsa gina gelir lan her saniye sana yapisan birinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Iliski yasamayi bilmeyen kisiler kendi varsayimlariyla akil vermisler OP'a

Ben de ciddi bir iliskiye girene kadar diyodum "of simdi burada sevdigim bir kiz olsa 1 saniye uzak kalmam, ayaklarini agzima sokar oyle uyurum" diye ama oyle olmuyo iste. Adamin bunalmasi gayet normal, celiski ya da sevgi eksikligi yok. Cocugun bile olsa gina gelir lan her saniye sana yapisan birinden.

Hahaha evet laf attığın insanlarda vardı dimi ha pardon hiddentext olabilir dimi saflkjask puha.
Sosyal ağlarda paylaş

olayın karşı taraftan bunalma değil kişisel yalnızlık ve alan ihtiyacı olduğunu anlatman gerkeiyor ama çoğu insan bunu anlamıyor. bazen dışarda mekanda arkadaşlarımla otururken bile eğer çok fazla zaman geçirdiysek dışarda bi köşeye çekilip yarım saat sigara içip kafa dinleyesim geliyor, seninki gene daha normalmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...