Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız arkadaşımlan beraberis hep sıqıldım

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Bence çözümü zor bir mevzu değil. Çek makineyi salona. 2 saat oyununu kulaklıkla falan oyna. Oyun oynarken kızın orda oturmasından rahatsız olacağını düșünmüyorum. Kız bir iki haftaya oyunundan uyuz kaparsa yine içeri geçersin.

Onun dıșında evde beraber yapmalık hobiler arayabilirsiniz. Board oyunları mesela ișe yaradığını gördüğüm ortak vakit geçirme yöntemlerindendir. Veya yemek kursu vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Kiz arkadasim da onu istiyor da, calisma odasi dedigim yer sadece pc masasi + plastik sandalye degil. Kitaplik, berjer vs. gitarlar; onlarin pcye baglantilari falan bir suru sey var. Zaten o ortam beni sarj ediyor :>

Maksimum odaya bi kanepe alirim ama derdime derman olup da kendi basima kalma istegime yardimci olur mu bilmiyorum. Cunku olay bilgisayarda oyun oynamak degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Nigger_of_the_sand said:

Iliski yasamayi bilmeyen kisiler kendi varsayimlariyla akil vermisler OP'a

Ben de ciddi bir iliskiye girene kadar diyodum "of simdi burada sevdigim bir kiz olsa 1 saniye uzak kalmam, ayaklarini agzima sokar oyle uyurum" diye ama oyle olmuyo iste. Adamin bunalmasi gayet normal, celiski ya da sevgi eksikligi yok. Cocugun bile olsa gina gelir lan her saniye sana yapisan birinden.

Hahaha evet laf attığın insanlarda vardı dimi ha pardon hiddentext olabilir dimi saflkjask puha.

Ne yasadigim iliskilerin cokluguna vurgu yapmisim ne de yasadigim iliskinin superligine. Ben kendimde olan ile ovunmuyorum orada. Sen zugurt gibi kendinde olmayana odaklandiysan bilemem. Hadi gulerek yokol simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

beyin yoksunu arkadaşım...

Sen dedin millete
sen millete laf soktun...

onlarda övünmüyordu bende övünmüyordum adama fikir verirken...
Bunu dile getiren sensin.

Senin mantığınla sende aynı şey oluyorsun dedim.

Kim 10tane sevgilim var Mankenlerle kalıyorum diyipte adama fikir vermiş ? Gösterirmisin ?

Ha beni diyeceksen yukardaki post yüzünden onu konuyu açan arkadaşa değil bana laf atan adama karşı cevap yazdım...

Bumu yani TAkıldığın ya biraz insan olun be
Sosyal ağlarda paylaş

gösterdiğin saygının karşılığını alamadığını düşünüyorsan ilişkiyi idare etme konusunda önemli bir sorunun var demektir. kadın psikolojisini çözdüğümü iddia etmiyorum fakat kadınlar kendilerini idare edebilen erkekleri krallar gibi yaşatırlar.

tabi bazı şeyleri alıştırma meselesi de var. erkekler arasında sıkça konuşulan çıta mevzusu. sana yanında durman gerektiğini söylediğinde, durabileceğini bir kez gösterdiysen sıçtın demektir, hep bunu ister. çünkü bir kez yapabildin. demek ki hep yapabileceksin. o yüzden bir şeyi yaparken eğer ondan rahatsızlık duyuyorsan "bak şimdi bunu yapıyorum ama bu seferlik seni kırmamak için yapıyorum. lütfen bunu benden tekrar isteme" tarzında bir söylemle savuşturmak gerekiyor diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...