Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
BioHazarD said:

cpu kasma olayina hala bi cozum bulamadim ya ne denediysem. 4770 var neyine kasiyosa.

4770 yetemiyordur
8400 bile yetemiyor 64 kişilik haritada 1080/1080Ti seviyesine çıkıp 1080p'de AA açtığında.

High-end GPU'yla 1080p Ultra'da alt sınır overclocklu 1600, 8600k, overclocklu 7700k, overclocklu 4770k/4790k falan.
Sosyal ağlarda paylaş

cok ilginc ya gercekten.
graphten bakiyorum, gpu gayet normal, cpu graphtan tasiyo. 1080ti var zaten, 3440x1440 monitor. kapadim bazi ayarlari ama yine de arada bi hissediliyo takilma.
sistemin geri kalanini da yenilicem bi ara. baska oyunlarda hic boyle bisey yok ama bf baya cpu intensive.

edit: dominationda az kisiyle bile kasiyo bazen.
edit2: ayarlari denedim ama yine de var kasma.

ayarlar

Gametime.MaxVariablefps 120
PerfOverlay.DrawFps 1
PerfOverlay.DrawGraph 1
renderdevice.renderaheadlimit 1
Thread.ProcessorCount 8
thread.maxprocessorcount 8
thread.minfreeprocessorcount 0
RenderDevice.TripleBufferingEnable 0

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ahmedinejad said:

aldığıma pişman olduğum nadir oyunlardan biri ya. hikayeleri falan biri hariç baya kötüydü.

Aynı fikirdeyim. Arkadaşların gazına gelip bi de Osmanlı falan diye gazı alınca PS'de almıştım bi de. Verdiğim paraya acıdığım, çok pişman olduğum son 5 senedeki falan tek oyun muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

bayadır oynamıyordum oyunu da %70 indirimdeyken premium aldım tekrar döneyim diyorum. ek paketlerde infantry takıldığımda ağlatmayacak güzel haritalar hangileri öneriniz var mı?

bir de menü dil ayarını bulamadım bi türlü oyun modunu bile anlamıyorum. ayarlarda tek dil var o da ingilizce seçili yine de menü türkçe.

edit: game properties'teki dile bakıyormuş ama o da ingilizceydi. heralde bug oldu. tr yapıp peşinden ingilizce yapacağım tekrar belki düzelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aldım indirimden premium'u. Yeni mapler vanilladakilere göre baya değişikler özellikle kızgın çöl kumlarından karlı Sibirya soğuklarına girmek hoşuma gitti. Bazı mapler çok açık araziye sahipler özellikle yatıp uzaktan takılan çok adam oluyor.

Bazı yeni maplerde reinforcement olarak Zeplin, tren, gemi yerine Elite classlar geliyor. Aynı anda 5-6 elite classla ilerliyorsun. İyi oynayanlar alırsa baya fark yaratabiliyorlar.

Bunun dışında BF zaten hiçbir zaman "Single Player Story" oyunu olmadı ki. En iyi story yi BF4 de yaptılar ki çok iyidi bence ancak BF1 deki story daha çok her class için bir tutorial gibi olmuş. Story için bu oyunu alacaklar almasınlar ancak online takılacağım diyorsanız gayet tatmin ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...