Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
1- Ne alaka Battlefield 1 ile?

2- Bilmediğin konular hakkında yorum yapıyorsun, yetmiyor konularla alakasız iletiler atıyorsun, bu da yetmiyor şahsın özeli ile alakalı yorumlar da yapıyorsun.

Her şeyin bir adabı var tadında bırakacaksın. Bak hiçbir şekilde benden polemik oluşturacak, senin yaptığın laubalili gördüğün bir cevap aldın mı? Yok.

Varsa benle bir derdin, bana ulaşabileceğin tonlarca platform var. Ulaş birinden, sor sorunu vereyim cevabı. Yok cıvıklık için yemeden içmeden kesip benim cevap atmamı bekliyorsan, hayatının böyle olmasın üzülürüm. Ne zaman burada yorum atsam anında damlıyorsun, bu kadar stalkerlık fazla. Hava çok güzel, çık biraz nefes al, ne bileyim arkadaş edin ortamlara akın gezin, tozun. Ailenle vakit geçir mesela.

Ben burada oyunlarda akran gördüğüm koca koca adamlarla bir iki sohbet edeyim diye geliyorum. Hatta çok kaliteli adamlarla da dost oldum denebilir. İçine edilmeye başladı. Yeter.

Gold'a laf attığım falan yok. Kendisi ya da bir başkası yaptığım bir montajdan dolaı "çok fazla diriliş izleme" demişti ben de aynı geyiği sürdürdüm. Ortamı bulandırma yani, millet yanlış anlayacak.

Böyle bir ileti atmaktan da hicap duydum, gereksiz gereksiz insanların önünde tartışmayı hiç sevmiyorum. Ayrıca vaktimi de daha önce polemiklere zamanında sosyal medya sitelerinde çok harcadım, emekli oldum ben, ayıracak vaktim yok bu tür boş mevzulara.
Sosyal ağlarda paylaş

@ Promenader

Hiç bir şey bilmiyorsun, görende bir şey var sanacak.

Benim kurduğum oyun topluluklarından birisinin içerisinden doğan bir başka devasa topluluktan ayrılan birkaç kişinin, kendi yazıp kendi oynadığı bir filmi izlemiş, gelip burada benle diyalog kurabilme selahiyeti olduğu için haras yapıyor. Olay bu.

Burası Paticik, burası Battlefield 1 bölümü. Senin ve takıldığın grubun istediği gibi ortamı kirletebileceği bir yer değil. Daha fazla bulaşmazsan sevinirim. Burada benden daha eski üye olmana rağmen forum adamından bir habersin, laçkalığını ve laubaliliğini kendin gibi olanlarla yap. Benim sana karşı olan tahammül kotanı doldurdun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
heavy bomber'ı beğenmedim. çok hantal. her yerden ateş alıyor senden vazgeçmezlerse asla tamir edemiyorsun. harita dışından manevra yapamıyorsun yetişmiyor deserting counterına.

oyunlara denge getirmek için tank tiplerini rus haritalarında restrict etmeleri hem iyi hem kolaya kaçmak olmuş.

YENİ RUS ARABASI BİLDİĞİN BUGLI. aim alamıyorsun bütün pozisyonlarda fare çılgın atıyor. hele zoomda falan hepten saçmalıyor. ulan hiç mi play test yapmadınız allah bin belanızı versin üç ay geciktirdiniz expansionu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...