Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

şaşırmadım. 1080 de yaşadığım nvidia driver sorunlarının 10'da 1 'i 6 yıllık ati tecrübemde olmadı. bir de ati'ye laf ederler =) 6 aydır hala çözemedikleri sorunlar var.

nvidia ilk gün çıkartıyo ati 2-3 gün geç çıkartıyo vs ama en azından bu kadar bug yaşatmıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

UYARI: 1070/1080 serisi ekran kartı olanlar nVidia'nın yeni çıkardığı 375.86 versiyon driver'ı kurmasın sakın. MHz'yi 800'e sabitliyor, oyun 30 fps oluyor. Fix çıkacak.

Peki ya 1060 ?
Tam indirdim yüklüyordum yazıyı gördüm. Benim şu zamana kadar fps yada crash sorunum hiç olmadı acaba update etmesem mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

nindalf said:

LathspeLL said:

UYARI: 1070/1080 serisi ekran kartı olanlar nVidia'nın yeni çıkardığı 375.86 versiyon driver'ı kurmasın sakın. MHz'yi 800'e sabitliyor, oyun 30 fps oluyor. Fix çıkacak.

Peki ya 1060 ?
Tam indirdim yüklüyordum yazıyı gördüm. Benim şu zamana kadar fps yada crash sorunum hiç olmadı acaba update etmesem mi ?

1060 ile ilgili pek birşey duymadım, 1-2 "sorun yok" diyen var o kadar. Anladığım kadarıyla kartların memory üreticilerine göre sorun baş gösteriyormuş ama tam kesin değil.

Patch'den sonra performans sıkıntıları yaşıyor insanlar, ben dahilim buna. Patch'den önce akıyordu oyun şimdi takılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

sonu .63 olan driveri indirin. düzeliyor, oyun da çalışıyor onla.

win10'da downgrade nasıl yaparız?

rollback 1 versiyon geriye alıyor ama benim 2 versiyon geriye almam lazım. program ekle kaldırda bi sürü driver gözüküyo bazıları aynı versiyon. hangisini silmek lazım bunlardan?
Sosyal ağlarda paylaş

akşam varya, ground support attack plane ile ne harikalar yarattım, arkama takılan 2 fighterı manevralarla birini dağa gömdürüp diğerinin arkasına geçip vurmalar, onu vururken aşağıya salladığım bombalarla 3'er 5'er killer aman yarabbi, lakin soktumunun Nvidia ShadowPlay'ini beceremedim. denemek için tuşa basıyorum son 5 dk'yı kaydediyor, gameplay çıkıyor basıyorum kaydetmiyor anan dedim ya anan ya. Sinir krizi geçirdim, allahlık gameplayler uçtu gitti toz oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...