Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

yok ya pek sevmedim sniperı. hoş tek o şekilde adam öldürebildim.

assault çok düz geldi. medic gene iyi gibi de anlamadım bişey doğru düzgün
hayatta kalamıyorum sıkıntı o
hep başkası görüyor beni
o kadar toz duman olmuş ortalık adam gene görüyor gene görüyor
q ya basıp marklıyorum adamı, mark kayboluyor. SP de böyle değildi tabi bir karmaşık geldi.
hangi mode oynayayım bi de ? rush oynadım biraz. operations baktım clusterfuck epey
Sosyal ağlarda paylaş

bu gorememe sorunu bendede bf4 de vardi ya, artik tag spamliyodum marker olsun diye anasini satayim sdfdsf

lan o degil, kamuflajlar bile nerdeyse ayni geliyodu bana, bi ara renk korumuyum acaba diyodum kendi adima ahah

oldurdugum adamlarin bir cogu taglenmis adamlardir heralde.

contrast falan mi degistiriyo millet napiyo ama, dedigi gibi toz duman arasindan assult olupta nasi gorup vuruyolar cozemedim bende.

belkide aliskanlik ile ilgilidir.
Sosyal ağlarda paylaş

tagsiz zor orası doğru. ben gördüğüm adama otomatik silahla ateş ederken adam hareket ettiğinde takip edemiyorum tag olmayınca. namlunun çıkardığı ateşle kamufle oluyor resmen. çok kere bu yüzden 1v1 ilk ben görmüş ve sıkmışken öldüm.

@Jeeztro ben genelde Conquest oynuyorum ama EA statistics'e göre sanırsam Operations baya popülermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

tek tabancayım ya. hala alışmaya çalışıyorum. kesinlikle kolay bir oyun dğeil ama. hoş silahlarım falan da iğrenç onun da etkisi oalbilir. adam assault scope falan var ADALETSİZ ULAN

silahların hepsi aynı bok ya. assaultta mesela ben ilk silahi kullanıyorum hala. ara ara shotgun alıyorum o kadar.

açtığım silahların çoğunu beğenmedim ilk silahlarla devam ediyorum sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

snipersan kabak gibi parlıyor scope

statik oynamamak lazim sniperi. ya da cok buyuk haritada sweet spotu yuksek silahlarla uzaktan takilmak lazim illa statik oynucam diyosan.

veriyim sweet spotlari lazim olur dursun burda.

SMLE: 40-75
Russian: 60-100
Gewehr: 80-125
M1903: 100-150
Martini: 30-80

Bu uzakliklar arasi bel ustu vurursaniz hs olmasa bile oneshot atiyosunuz.
Oyun stilinize gore secin begenin alin
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır sniper mevzusu dönüyor dün çok güzel bir oyun çıkardım. Videoda zaten seviye atladığımı görebilirsiniz. Martin Henry için kasıyorum. Sonra bir daha keskin nişancı oynamam zaten. Piyade rifle gideceğim martini açınca.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VJ4TGs5_2HY?feature=oembed" width="459">

Argonne ormanı sinper sınıfı için değil ben Amerika tarafındaki vagonlardan C'ye en yakın olanının üzerine çıktım burada rahat 20+ kill aldım. Curcunadan yanıma öcünü almak için gelen kişi sayısı da 3-4 oldu. Takımımız iyi olsa bu adamların yolunu tıkasa gelemezlerdi aslında. Milletin kafa vasmıyor her noktayı alalım diye bir şey yok sana yakın 3 noktayı elinde tut gelenleri püskürt yeter. Bizim dangozlar bu haritada A B C'yi kaptırırken düşmanın E ve D'sini almaya çalışıyordu. Ulan senin ana core pointlerin gitmiş oralara hucum etsen ne etmesen ne. Haliyle benim pustuğum yerin harkasında doğan düşman gelip rahatça öcünü aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben o şekilde 3 saniye falan sabit bir şekilde hayatta kalıyorum fasdad
ya mortar atıyor adam, ya ordan bir gemi çıkıyor yardırıyor, hiç olmadı adam uçağı üstüme kamikaze yapıyor falan. tabi benim spotlarda da malllık olabilir epey yeniyim. ama yok yani hiç sabit duramadım.
bir de o sniperların bazılarında böyle flaş gibi bir şey yanıyor sanırım zoomlayınca olan bir şey. ama bazı sniperlarda hiç yok o, sebebi nedir ? sialhla mı ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...