Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

ben bunu clean install yaptım yetti.

http://www.guru3d.com/files-details/geforce-375-57-whql-driver-download.html

hacım çok teşekkürler kurtardın yemin ederim beni

.63 ile biten driver'ı yüklediğimden beri 2 gündür nvidia driver crash'i yaşamadım. hala sorunu yaşayan varsa denesin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tankta kral var mı onu merak ediyorum forumda. olduğumu iddia etmiyorum. zaten bflere yeniyim.

light flank tank çok piç, eti yok, asla point almaya veya cephe açmaya çalışmayıp, düşman tanklarıyla karşılaşmayıp sadece yandan yakalıyorsun, bol sokaklı dargeçitli haritada mayın bırakıyorsun. sonra tankı taciz edip mayına çekiyorum, veya pointe uzaktan askerlere zaiyat verdirmeye dikkat dağıtmaya çalışıyorum falan. başka tank kafadan gelirse veya askerler bıkıp yardırırsa kaçıyorum, kaçamazsam gg. ama 10+kdr yakalanıyor. hakkaten flank istiyor yani. keyif alıyorum baya.

güzel videolar taktikler original content falan varsa yeşillendirin.

ama tankı veletler kaparsa cinnet ya. sırf 30sn fazla yaşamak için tankı kapıp (sadece haritada tank kapma skilli geliştirmiş) sonra bodoslama pointe girip on kenardan roket yiyip hiç saklanmadan mal mal tamirat kasan (asla yapamıyor tabi lokma takımını sevdiğimin) yanındakilere güzel açı vermeden tepenin üstündeki düşmana ıska top atan (direk vurması lazım bu çocuklar için imkansıza yakın)

of saymakla bitmez neyse. sinirlendim yine. sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben light tank üzerine çıkıp uzanıyorum, hiç yön tuşlarına basmadan paso sol click ile tamir ediyorum. Tankı elbette başkası sürüyor. Beni öldürene kadar tankı patlattırmıyorum :) böyle bir oyunda baya üstünlük sağlamıştık. Sonra biri sirlenip bizim parelelimize geçip keskin nişancı tüfeiği ile öldürdü ve akabinde tankı da patlattılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ballroom'da support olarak demir kapılı girişin karşısına siper aldım çukura. D'den gelen kimseyi sokmadım resmen içeri 20dk boyunca, gerideydik oyunu aldık sdfds.

en son birileri o kadar çıldırdıki attack plane ile kamikaze yapmaya gelen bile oldu. sağolsun savunmamı gören 1-2 arkadaş içeri tank girmesin diye de bol bol mayınladılar kapıyı. bildiğin millet C'de beni tek bırakıp diğer bayraklara gidiyordu sdfs. sniperların o çaresiz sürüne sürüne gelmeye çalışmaları beni öldürmek için pahabiçilemezdi sdfs.

bf oyunlarında en sevdiğim bir bayrağı savunmayı görev edinip orda çarpışmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ha bu arada bu shadowplayin ANNASINI.... şu 5dk'lık videoyu alayım diye oyunu çökerttim.

oyun içinde anlık donmalarım oluyor. onun da shadowplayden kaynaklandığını düşünmeye başladım.

Olabilir. Csgo için kullanıyordum. Her ne kadar fps falan düşürmese de anlık donmalar oluyordu devamlı. OBS recorder ile bu nvidianın shadowplayde kullandığı codec ile video kaydı alınabiliyormuş sanırım onu bir araştırmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

battlepack fiyatları ne öyle ya sdfdsf. buna para veren vardır ama kesin.

bu arada outfit değiştiriliyor mu oyunda ?

sanki bana battlepackten o tarz bişi çıktı ama bi an yanlış mı gördüm acaba. loadout ile ilgili bir şey düştü dedi ilk defa.
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield 1'de Martin Henry nam-ı diğer Aynalı Martin'i aktif ettim. Keskin nişancı sınıfı 10. seviyede gelen bu tüfek çok başarılı. Nişangahına giren adam ölüyor. Diğer tüfeklerde açı ayarlamanız lazım, bu tüfekle gayet piyade olarak dolaşabiliyorsunuz.

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Ben yaparim lan. Simdiki kazandigimdan iyi bence.

sen uçakçıysan baya iyi kuyruk makinelicisi olurum, kuyruk acısı çekmeyiz. arkaya çoluk çocuk "kendim frag alamıyorum bari assist alayım" diye oturup can sıkıyordur. çıss diye alet ısınana kadar boşa sıkan çocuklar. hepsini banlamak lazım ow oynasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

gpu saat hızı bug'ı çıktı. yarıya fln düşüyordu sanırım saat hızı. eğer o versiyonsa hotfix driver yayınladılar sanırım peşinden.

edit: Https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/5doo1s/driver_37595_faqdiscussion_thread/ 375.95 çözdü yazmışlar burada. versiyonun bu değilse bi bak istersen.

benim dediğim bu ama 13 gün geçmiş üzerinden. daha yeni bi driver çıkıp bambaşka bi sorun daha çıktıysa bilemiyorum. atiye laf ediyorlar ama pascal driver'leri şimdiden atinin 10 yıllık bug'ını 3 ayda yaşattı bana. korkudan driver yüklemiyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...