Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evli biriyle birlikte oldunuz mu/olur musunuz?

µh

Öne çıkan mesajlar

Evliliğin gidişatına göre değişir, kimi evlilik sadece kağıtta kalmış oluyor. Önemli olan karşı tarafın ilişkisinin boyutu ve gerçekten de bi aldatma (kandırmak anlamında olan) olup olmadığı. Sonuçta karılarını/sevgililerini aldatan adamlar da sadakati hak etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendim evli olmasam neden olmasın. En azından kadın emo veya aptal değilse. Sonra aşık olma tripleriyle veya kan davasıyla uğraşacaksan olmaz tabii.

Benimkine bir şey yapmıyorlar, tecavüz etmiyoruz, kendi rızasıyla sevişiyoruz. Aldatıyorsa kendi aldatıyordur. Karşıdaki insan arkadaşımsa o beni ayrıca aldatıyordur, tanımadığın adam başka bu başka. On tane parametre değiştirip kıps mıps yazmış bir de heheh. Ortaokul argümanlarıyla gelmeyin sevişmeli aldatmalı topiğe.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Kendim evli olmasam neden olmasın. En azından kadın emo veya aptal değilse. Sonra aşık olma tripleriyle veya kan davasıyla uğraşacaksan olmaz tabii.

Benimkine bir şey yapmıyorlar, tecavüz etmiyoruz, kendi rızasıyla sevişiyoruz. Aldatıyorsa kendi aldatıyordur. Karşıdaki insan arkadaşımsa o beni ayrıca aldatıyordur, tanımadığın adam başka bu başka. On tane parametre değiştirip kıps mıps yazmış bir de heheh. Ortaokul argümanlarıyla gelmeyin sevişmeli aldatmalı topiğe.

arkadaşın olan adam seni ayrı şekilde aldatıyorsa, başka adamda zaten sana üstünlüğünü kuruyor. "bak senin karınla seviştim, senden daha iyiyim." sonuçta karın senin yerine onla yatmayı tercih etmiş. öyleyse ne karına, ne de sevişen adama kızabiliriz. kendine kızacaksın çünkü daha iyi değildin.

oldu mu canım?
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

arkadaşın olan adam seni ayrı şekilde aldatıyorsa, başka adamda zaten sana üstünlüğünü kuruyor. "bak senin karınla seviştim, senden daha iyiyim." sonuçta karın senin yerine onla yatmayı tercih etmiş. öyleyse ne karına, ne de sevişen adama kızabiliriz. kendine kızacaksın çünkü daha iyi değildin.

oldu mu canım?

"Üstünlük, daha iyi" falan ne abi. Şu odun Türk kafasından çıkın azıcık. Seksle üstünlük, namusla yaşamak falan, üf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...