Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evli biriyle birlikte oldunuz mu/olur musunuz?

µh

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Şu kısımda yani. Bence dahildir, çünkü her şey birbirine bağlı ve birbirini etkilerken bizim seçimlerimiz de bunlardan farklı düşünülemez.

Sorunu cevaplamak gerekirse tekrardan, bir kadını durup dururken ayartmaya çalışmak bence ahlaksızca olur. Ama kadın zaten kafada kendi dilemmasını aşıp bana yanaşırsa benim tamam demem bence ahlaksızca olmaz. Bu yeterince net oldu mu? Olmadıysa da yapacak bir şey yok gerçi dediğim gibi konuya bakışımızda temelden farklılık var. Hayat.. :)

Hah burada ayrılıyoruz abi. Mesela aksiyonuna itinayla kocayı dahil etmemen, ve aksiyonun kendisinin sana bir birey olarak kendini kirli hissettirmemesi zaten ahlaki pusulanı çiziyor.

Yani o seçim esnasında elinde o adamı incitmemek anlatabiliyor muyum. Evliliği de geçtim ilişkidesin tamam mı, adamın teki böyle bir ikilemde senin sevgilinle. Ve adam yapmıyor, ilişkide diyor. Senin gözünde yeri büyür tahminimce.

ve senin burada durusunun hatun üzerinde de büyük etkisi var. İnsanlar her zaman yaramazlıklarına ortak bulmayı sever usta. Ve tercihlerini yüzlerine vurdugunda da geri çekilme tekrar gözden geçirme nadir olan birşey değil.

Ama en en önemlisi ben kendime yakıstıramam usta. Egom karadelik gibi oldugu için moral superiority'den ödünç vermem yani dfg.

http://i.imgur.com/PFGQgBa.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

İşte aslında ayrıldığımız nokta elinde bir şey olması. Sevgilim flört eder hallenir de adam "dur öpme sevgilin var" derse adam gözümde büyüyebilir ama sevgilim her türlü küçülür ve istediği kadar özür dilesin o ilişki her türlü biter.

Yani bir kız bana net hamle yaptıysa zaten iş işten geçmiştir. Ondan sonrasını affeden zaten yatsa da affeder kanımca. Sonuçta aynı derecede incitici bir ihanet bence. Niyet olması yeterli. Bu durumda adamın üzülmesini engelleme şansım olduğunu düşünmüyorum. O yüzden dedim ya nötr olma durumu diye. Kadını gidip ayartırsam, sarhoş edip aklını bulandırırsam vs. sonra bundan faydalanırsam allah belamı versin zaten.

Neyse birbirimizi güzelce anladığımızı düşünüyorum en azından. gg wp :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden olsa hayir derim ama yas ilerledikce ahlakcilik zayifliyor. Siyah beyaz da degil hicbisi. Iliskisi olan bi kadini ayartmaya calisacagimi sanmiyorum, bugune kadar da iliskili kadinlara duygusal ve otomatik olarak fiziksel olarak da bloke oldum falan zaten. Ama karisik mevzular olabilir neticede. Evlilik falan da o kadar über bir kurum degil. Nolcagini bilemezsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...