Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
S7 Edge'i kurumsal anlaşmalı olarak 2660 tl ye aldım. Çok ucuza geldiğini düşünüyorum. 2-3 gündür kullanıyorum. Alet gerçekten çok iyi. Alacak olan varsa kesinlikle almasın, iphonedan daha iyi kötü bişey demiyeceğim o tartışmalara girmeye gerek yok. Her alanda çok ileri bir telefon, kusur bulunabilecek birşey yok. Batarya performansı çok iyi, ekran kalitesi mükemmel, edge olayı çok kullanışlı yayıldıkça dahada güzel applar çıkacaktır. Performansa zaten diyecek bişey yok. Kasma 0. 3 ay 6 ay sonrada kasacağını zannetmiyorum.3-4 sene önce 500 tl ye android telefon alıp kasıyo diyelere inanmayın. Gear VR, edge acayip innovatif şeyler. Apple kaç senedir yerinde sayıyor. Paranız varsa S7 edge alın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Deniz suyuna sokmanızı önermem tuz zaman içerisinde çeşitli problem çıkarabilir ama sokarsanız da kısa süreli olsun ve çıkartınca hemen duru suyla iyice durulayın. Havuzda vs. problem yok. Geçen restoranda Apple'cı tayfa sinirlendirdi 30 dakika buz kovasının içinde beklettim sonra çıkardım, 2si değiştiriyor şimdi telefonları, çok eğlenceli böyle adam devşirmek :)
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Deniz suyuna sokmanızı önermem tuz zaman içerisinde çeşitli problem çıkarabilir ama sokarsanız da kısa süreli olsun ve çıkartınca hemen duru suyla iyice durulayın. Havuzda vs. problem yok. Geçen restoranda Apple'cı tayfa sinirlendirdi 30 dakika buz kovasının içinde beklettim sonra çıkardım, 2si değiştiriyor şimdi telefonları, çok eğlenceli böyle adam devşirmek :)

Uzay zaman kolaylik versin bu arkadaslarinla
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
iPhone 5'imle yolun sonuna iyice yaklaştık, androide geçmeye de karar verdim. samsung cahili olduğumdan ilave 1-2 soru;

bu androidde güncellemeler iOS gibi aynı anda ve otomatik mi? Misal bakıyorum s6 edge plus diyor android 5.1.1 lolipop diyor (isme bak sdfsd), s7 android 6.0 marşmelov diyor. bu 5.1.1'i 6'ya yükseltmek yok mu ki böyle yazıyorlar? her yeni android sürümü çıktığında önceki modeller de yükseltilebiliyor mu?

internette bazı ürünlerde ithalatçı garantili, bazılarında samsung tr garantili diyor. apple'daki gibi samsung'da da 1 yıl boyunca tüm dünyada geçerli garanti gibi bişey var mı? eğer yoksa ithalatçı garantisi tırt bişey çünkü.

son olarak s7 mi s7 edge mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...