Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

yok abi ben ağzımı bile açmadım valla herkesle aram iyi ya çok şükür, geçen hafta çeyrek toplantısında maymun gibi kaldırıp tanıttılar zaten çoğunuz tanışmışsınızdır falan diye. biri daha var onun hakkında bir yorum yapmadılar mesela sfdsf bir de ben işi düzgün yaptım diye sevinmiştim zaten kendi kendime de böyle olunca direk vanishi bastım ağzımı bile açmadım 2 saattir sessizce takılıyorum masamda
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Bizim projenin işvereni tarafından Kiev'de yapılacak fuar için bizim şirkete,benim adıma davetiye maili atılmış. Acayip gaza geldim de bizimkiler gönderecek mi bilemedim.

Bir de projeyi denetlemeye gelen Amerikalı uzman ile aram baya iyi, akşam yemeğine çıkartıp iyicene kanka moduna girme çabalarındayım.

Dün Amerigalı emmi ile yemeğe çıktık ben ve eşim. Baya geyik muhabbeti döndü adam memnun kaldı, hatun da yabancı gelin olunca ve anlaşabileceği insan olunca baya bir mutlu oldu. Yalnız adam hesap ödeme kısmında birazcık ezdi. Aikido hareketleri yapacak gibi olduk hesap ödemek için ama "ben per diemi dolar üzerinden alıyorum, sen kendi cebinden vereceksin belki maaşı TL olarak alıyorsundur, bu miktar Amerika`da bir kişilik yemek karşılığı falan dedi`. Diyemedim ki, hesabı şirkete kitleyeceğim sen merak etme. Bir de adamı günaydın'a götürmüştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...