Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Evden Çıkarken ödüm patladı az önce, ayakkabıları giyip kapıyı kilitlemek için arkamı dönerken evde birinin hareket ettiğini gördüm. Resmen içe doğru sıçtım ve saliseler sonra Portmantonun kapağını açık bıraktığımı aynadan kendimi gördüğümü anladım, o nasıl bir rahatlamaydı off anlatamam. Böyle bir şey olması durumunda ise nasıl tepki vereceğimi görmek açısından hoş bir deneyim olmadı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Çok sıkılıyorum gunluk. 2016'nin 3/4ü cok kotuydu kalan ceyrek guzel olsun, soyle 2014'un ilk yarisi gibi guzel halime kavusayim istiyorum artik:(

sevaptır diyip i'leri ı yaptım

benim gözlemim hep hayat daha kötüye gidiyor
düşününce benim de 2014 yılım 2015e göre iyiydi
2015 ile bu yılı kıyaslayınca 2015 insaflı kalıyor
2017 daha da boktan olcak muhtemelen
o yüzden biranönce boktanlığa alışmak daha mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

abi bugün çok saçma bi otobüsle geldim istanbul'a. otobüs geç kaldı, herkes önce bi kaptana sövdü. istanbul'a girdikten sonra şişli'de ölümcül trafik var diye muavine geçirmeye başladılar. alibeyköy otogar'dan çıktık, yol çalışması yüzünden şu yeni levent muhabbetine yolu kapatıyordu adam. 70 yaşında bir amca indi, yolu kapatan çocuğu pataklayıp yolu açtırdı. tabakhaneye tabak yetiştirir gibi yardırdık ordan. her fren yapılışında öne gelen, 7 saat boyunca beyaz samsung kulaklığı boynuna dolayarak takılan bi herif var, (ve bu arada her frende bütün otobüs koltukların sağından solundan kafa uzatıp 'ne oliyy la?' diye bakıyo.) muavininin, "abi gurban oliim her seferinde öne neden çıkıyon cama yabışacan yauw" serzenişi üzerine, "yaa nolacaahh gardaaaş ekieki" gevrekliğinde ama bir yandan da yerine geçiyor süt dökmüş kedi gibi. yan koltuktaki amcanın yolculuğa hıyar yiyerek başlamasından bahsetmiyorum bile.

70 liraya mükemmel bir deneyimdi, uçak neymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

abi bugün çok saçma bi otobüsle geldim istanbul'a. otobüs geç kaldı, herkes önce bi kaptana sövdü. istanbul'a girdikten sonra şişli'de ölümcül trafik var diye muavine geçirmeye başladılar. alibeyköy otogar'dan çıktık, yol çalışması yüzünden şu yeni levent muhabbetine yolu kapatıyordu adam. 70 yaşında bir amca indi, yolu kapatan çocuğu pataklayıp yolu açtırdı. tabakhaneye tabak yetiştirir gibi yardırdık ordan. her fren yapılışında öne gelen, 7 saat boyunca beyaz samsung kulaklığı boynuna dolayarak takılan bi herif var, (ve bu arada her frende bütün otobüs koltukların sağından solundan kafa uzatıp 'ne oliyy la?' diye bakıyo.) muavininin, "abi gurban oliim her seferinde öne neden çıkıyon cama yabışacan yauw" serzenişi üzerine, "yaa nolacaahh gardaaaş ekieki" gevrekliğinde ama bir yandan da yerine geçiyor süt dökmüş kedi gibi. yan koltuktaki amcanın yolculuğa hıyar yiyerek başlamasından bahsetmiyorum bile.

tırnak icindekileri sivesiyle okuyunca bayagi zevkli oluyor akhgdslkahda
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

feverfeverray said:

tırnak icindekileri sivesiyle okuyunca bayagi zevkli oluyor akhgdslkahda

$iveler hayal urunu degildir...
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Saeros tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...