Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

hadi senkoyu da istifa ettiriyoruz.

hayırlısı abi nasıl mutlu olacaksınız öyle yapın tabii. para bu altı üstü.

benim hatunda sektöründe dünyanın en iyisine girdi. şartlar şahane. 1 gün yarım gün, bir gün home office. dress attire yok resmen. sabah erken giriyorsun, akşam erken çıkıyorsun. hafta sonu bir tane mail gelmiyor. her yıl fazladan yaklaşık 1 ay falan tatilleri var. fakat mutsuz işte.

yapacak bir şey yok yani mutsuzsan en iyisi olsa bile bir değeri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene işsiz kalsın da aklı başına gelsin. ben şu an çok mutluyum o kadar borç harç varken çalışmak yerine sırtımda çanta okula gidip gelmek çok koydu tabi onun da etkisi vardır mutlaka. hoş bizim şirketin şartları falan gördükçe eşim beni de alın oraya nolur diye ağlamaya başladı. hatta cumartesi günü ilk defa mesai yaptım ay kapanışı ayağına, eşim de geldi yemek arasında ağlayarak ayrıldı ben de böyle şartlarda çalışmak istiyorum diye. kurumsal (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

nedeni yok işten memnuniyet/memnuniyetsizlikte yoktu bi yıl önce başladı tam bi sabah kalktım napıyorum lan ben dedim dubai'de böyle saçma sapan işe gitmedim o gün bütün gün avm avm gezdim yemek yedim falan 5 ay önce türkiye'ye döndüm geçmedi bi güzel dayak yesem ağzımı yüzümü kırsalar olacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi demek ki adama rahat batabiliyormus hakkaten

cok kizdan sonra gay oldu falan derlerdi de, "cok kizdan gay mi olunur la?" diye dusunurdum.

o mumkun ise bu da mumkun.

dubai'de cost estimation, cost control ariyorlarsa ver cv'mi bari. ekmek ciksin.

iki katindan fazla calisiyorum bildigin. 40saat calisma ile rahat rahat her bisiyi yapacak vakti bulurum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...