Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Bizim projenin işvereni tarafından Kiev'de yapılacak fuar için bizim şirkete,benim adıma davetiye maili atılmış. Acayip gaza geldim de bizimkiler gönderecek mi bilemedim.

Bir de projeyi denetlemeye gelen Amerikalı uzman ile aram baya iyi, akşam yemeğine çıkartıp iyicene kanka moduna girme çabalarındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Bizim projenin işvereni tarafından Kiev'de yapılacak fuar için bizim şirkete,benim adıma davetiye maili atılmış. Acayip gaza geldim de bizimkiler gönderecek mi bilemedim.

Bir de projeyi denetlemeye gelen Amerikalı uzman ile aram baya iyi, akşam yemeğine çıkartıp iyicene kanka moduna girme çabalarındayım.

bana da ekmek cikarsa haber verin olm.

varsa insaat isi beni dusunun, olmadi size oradan taseron ayarlayim insaat icin.
Sosyal ağlarda paylaş

off kurumsal şirket dramasına tam ortasından dahil oldum. müdürümüz büyük bir karışıklıkla ilgili yığınla muhasebe kaydı verdi bana rapor hazırlayabilir misin dedi, gece pc başında gözlerim gidene kadar çalıştım hataları ayıkladım elimden geldiğince düzgün bir rapor hazırladım. baya beğenmiş, bugün bağıra bağıra anlatıyordu işte liebenin raporu kullanarak çalışıcaz bilmemne derken haberim yok tabi finanstaki bi ablaya da benden 2 gün önce aynı işi yaptırmış ama beğenmemiş. abla yanına çağırdı beni anlatır mısın ne yaptığını dedi ama eli titriyordu sanki anlamadım tam aldım bilgisayarı işte bu böyle şu şöyle anlattım, sonra döndü müdüre söylenmeye başladı ben de bunun aynısını yaptım ne farkı var bilmemne müdür de ağır laf soktu seninkinnden bişi anlamadım öteki çok derli toplu anlaşılır olmuş diye. bir yandan bize kendi yaptığını gösteriyor ama utandım ben 40 yaşında kadın böyle rapor mu hazırlar diye. adı şanı bile belli olmayan exceller hazırlamış karman çorman sdfsd. bir de tatile gideceği akşam yapmış bunu kaç saat mesai yapmış geç gitmiş tatile o yüzden söylendi baya pcyi kapadı sinirli sinirli gitti ofisten. giderken de teşekkürler dedi bana ama bana kızmadı galiba müdüreydi siniri sanki emin olamadım ama o da hiç sallamadı ben de geçtim yerime hayırlısı bakalım yeni düşman kazanmış olabilirim sfds
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Bence de sana kızmamıştır yani kesin kızmıştır ondan daha iyi yaptığın için ama asıl siniri müdüredir.

biraz öyle gibi geldi, aramız iyiydi normalde tatlı bir abla kendisi. hiç beklemiyordum böyle bir şeyi sdfds

@yildirim, hacı iki satır yazı yazdım neyini bölücem paragrafa =)
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Saeros tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...