Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

26 Ocak Knight Online Steam Release

Harvey

Öne çıkan mesajlar

abi 10 seneki halinden daha berbat oyun. nostalji için girdim sadece onu bile alamadım. müzikleri berbat soundtracklerle değiştirmişler. adamlar çamur grafikleri gizlemek için blur'u köklemiş. 15 dk'da gözlerim kanadı çıktım zaten ahuadfgs. 40$'a premiumlu eskisinden beri hayvani p2w. hala oynayanlar baya midesiz ya. steam'den atılırsa da hiç şaşırmam. adamlar kurnaz ama serverlar US'de diye savunma yapabiliyorlar zaten bizimkiler 200 pingle de oynar :D

said:
Like Skyrim with Turks

YA AHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be imam. Hakkatten oynamadim. Hep cirkin geldi gozume. Bak kazik kadar adam oldum. Hala dota, eycof oynuyorum. KO oynamis olsam hala da oynamaya devam ederdim sdf..

15 yil once KO hakkinda ne dusunuyosam hala aynisini dusunuyorum.

Bi de eycofa adam lazim. Sen iyi toparliyon milleti. Toplasana yine.
Sosyal ağlarda paylaş

yıllar önce uo'yu bırakınca 2 saat wow 2 saat ko baktım ikisine de ısınamadım. mmo defterini kapattım. zaten lisemi öldürdüm uo ile bi daha da mmo başlamam dedim.

bi mmo bir de cookie clicker türü oyunlar. ikisi de başlayınca saçma da olsa oynatıyor sonra pişman ediyor. =)
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ko hepiniz için dilinize dolanan gizlice utnarak yorgan altında, tuvalette gizlice dinlediğiniz nil karaibrahim şarkısı gibi. hepiniz oynadınız.

kendinizle barışmanız lazım. bu oyuna bok atmak sizi daha elit yapmıyor.

Nil Karaibrahimgili severim de KO ne lan asdasd. Yani gerçekten KO a 3mlik sopoayla bile dokunmayan bi kitlenin olmadığını tahayyül edememeniz biraz acıklı geliyor bana ='(

http://stream1.gifsoup.com/view2/2139381/lebron-james-smallest-violin-o.gif
Sosyal ağlarda paylaş

ben de senin gibi bunu kendimi yüceltmek ve egomu sıvazlamak olarak görsem akşama kadar foruma yüzlerce konu açarım ucundan tutmadığım, kötü bulduğum, oynamaya yanaşmadığı antik oyunlarla.

ne bileyim lan ne değişik şeylerle övünüyorsunuz. konuya bakıyorum ben bu oyunu hiç oynamadım, ben ucundan tutmadım, benim oyun zevkim muhteşem olduğu için hiçbir zaman beğenemedim diye gururla yazıyor insanlar.

abi oyun kötü. bunu herkes biliyor. evet oyuncu kitlesi de kötü ama ben 2004 senesinde mi ne oyadığım da müthiş eğlenmiştim. hatta aynı kafede ultima online hatta swg, daoc, anarchy online oynayan adamlarla oynadım ve hepimiz çok eğlendik ama bunu inkar etmiyorum. vaktinde ko oynamış olmak ve bundan keyif almış olmak beni yüceltmiyor veya yermiyor. şimdiye kadar oynadığım yüzlerce iyi/kötü oyunda olduğu gibi.

anlıyorum turk gaming community'si hatta sevmediğimiz anadolu muhfazkarlığı, kabalığı, cahilliği gibi şeylere duyduğunuz öfkeyi yönelttiğiniz mecra oldu yıllardır knight online. mmo pazarındaki recep ivedik gibi. oyunu küçümsedikçe o kitleye duyduğunuz öfkeyi dışa vurduğunuz çok net belli oluyor. oyunla ve oynayanlarla dalga geçişinizden alttan kendinizi yücelttiğinizi falan görebiliyor insanlar ve bu yapılan gerçekten çok dandik birşey. espri yapanları tenzih ederim de, yine de tadı kaçıyor yavaştan.

o yüzden bunu bokunu çıkarmadan, ustaca, kibarca yapın bunu. yoksa enişteme banlatırım sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

oyunla ve oynayanlarla dalga geçişinizden alttan kendinizi yücelttiğinizi falan görebiliyor insanlar ve bu yapılan gerçekten çok dandik birşey.

Ya untermenschleri aşağılamak dalga geçmek ne zamandan beri dandik bişey oldu? Nedir bu political correctness insanlar üzülmesin falan hassaslığı? Üstün insanlar olarak tabii ki alt sınıfları hor göreceğiz. Bu hem eğlenceli, hem de alt sınıfların çırpınıp biraz da olsa kendilerine gelmeleri ve üretkenliklerini arttırmaları için gerekli.

Liberallerin durun kalabalık olan onlar, ülkeyi onlar da yönetsin diye başımıza sardığı ayak takımına laf ediyoruz da KO culara mı laf edemiyoruz? Hadi ordan. Sistematik aşağılamalarımız tabii ki devam edecek

https://i.ytimg.com/vi/xKyCejABlTA/maxresdefault.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

açtım dün twitch'de izledim biraz. bi tane eleman vardı türk stream yapan. eslant'ta falan dolanıp bos kesmeye çalışıyorlardı. 12 senedir hiç girmediğim bir oyunda her yeri tanıdım neredeyse. şimdi o kadar süreden sonra bakınca insanları neyin çektiğini daha iyi anlıyorum sanki.

ilk olarak oyun cidden zor bir oyun. hatta baya zor bir oyun. tek başına belli bir seviyeden sonra hiç bir şey yapamadığın için insanları sosyalleşmeye zorluyor. wow falan öyle değil mesela. 2 senedir single player oynuyorum wowu bomboş bir serverda. ko da bunu yapamazsın.

ikinci olarak oyuncular birbirine muhtaç. dünyanın en sikko loot sistemi var oyunda. 40 kişi boss kesiyor sadece 1 loot çıkıyor onu da partindeki herkes lootlayabiliyor ve çalabiliyor. bu da acayip güvensiz bir ortam yaratıyor ve mecbur güvenebileceğin insanlar aramaya çalışıyorsun.

daha sonra oyunda öldün mü ciddi miktarda xp kaybediyorsun ve level düşebiliyorsun. şimdi görevler falan var sanırım eskiden o da yoktu. öldün mü en az xp kaybetmenin yolu bir priestın seni hayata döndürmesi. yine sosyalleşmek zorundasın.

böyle böyle sayılacak çok şey var. bir de büyüler çok basit. büyü animasyonları da cidden iyi bence. priestı sırf o buff ve heal animasyonları için oturur izlerim.

oyun aslında cidden çok boktan. snake queen diye bir boss var mesela, max range'den tek atıyor herkese. bir kişi de demiyor la bu nası iş allahın yılanı kolunu sallayıp bana nasıl 3234 yard'dan tek vuruyor diye. ama oynatıyor işte kendisini bir şekilde. başkalarını geçip daha iyi olma hissini çok iyi yaşatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi steamde en cok oynanan 15. oyun falan olmuş ilginc olanı gece 3 falandı baktığımda. bütün oyunlar günlük peeklerine göre baya oyuncu kaybetmişler.

KO 23k görmüş max, gece o saatte 20k oyuncu vardı. bir üstündeki oyun 21k oynayanı vardı gün içinde 32k görmüş falan. Tüm listye baktım cidden en az düşüş KO'da var, giren çıkmıyor sanırım oyundan sdsafas
Sosyal ağlarda paylaş

Alpha dönemiydi, okuldan kaçar oynardık. O zamanlar 3 tane taht vardı, charlar orda otururdu. Seçince ekrana yürürlerdi. Çitin kasmak zordu. Devamsızlık dibine dayandığı için sınıf defteri ve yoklama kaıdı ile kaçmaya başladık. Sırf kınayt oynayalım diye. Bir gün o tahtlar boştu. Cahildik. Alfa, vayp ne bilmiyorduk. O gün bu gündür elimi sürmedim nalet oyuna.... NALET!!!!!

kardeşim oynuyor çok para var diyor
Sosyal ağlarda paylaş

lord gaben'e

OYUNU KURTARMAK İÇİN BURAYA BAKIN VAKİT BİRLİK VAKTİ !
OYUNU KURTARMAK İÇİN BURAYA BAKIN VAKİT BİRLİK VAKTİ !
Merhaba arkadaşlar, sanıyorum ki hepiniz bu durumdan bıktınız. Peki ya bu oyun nttgame değil de Steam'ın kendi elinde olsaydı ? Tek başıma Steam'ın patronu Gabe Newell(Lord GabeN)'e mail attım fakat ne kadar işe yarar bilmiyorum.

Sizden istediğim şey http://www.valvesoftware.com/email.php bu adrese girip mail atacağınız kişi olarak Gabe Newell'i seçip kullandığınız bir mail ile aşağıda yazdıklarımı göndermeniz

Greetings,

Hey Lord GabeN i want to ask a question. There's a game called Knight Online at Steam. This game is very old like 12 years. This old school pvp is more than good. But producer & publisher companies are killing it for money, and security is awful. Extended programs everywhere in the game. This game needs to "F2P" but it's "P2W". Did Steam have a chance of getting publishing rights or ( i hope ) producer rights of this game ? If yes, this legendary game is shining again in your hands. I'm waiting (i hope) positive or negative answers please.

Yours truly, <<<< BURAYA İSMİNİZİ YAZIN >>>>.

Arkadaşlar inanıyorum ki Gabe'e mail atarsa çoğu kişinin çığlıklarını duymazlıktan gelmeyecektir. Oyunun eski günlerine kavuşmasına yardımcı olun !

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...