Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizardın tek Türk çalışanı istifa ediyor.

Trias

Öne çıkan mesajlar

bilizort öyle baymış ki "dağ taş arşınlarım gene burada çalışmam" demiş. (:P)

lol şaka şaka, böyle işi gücü bırakıp dünya gezisine çıkan insan hikayesi çok var. gezmeyi anlattığı üzere çok seviyormuş belli ki ama ona da zaman lazım dediği gibi. yeterince kazandıysa, lüks yaşamayacaksa, bakacağı aile yoksa en doğrusunu yapmış. çalışmak, sonra da kalan 10 yılını hastanelerde geçirmek olmamalı hayat mümkünse. kendisine iyi eğlenceler diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

her başarılı insanı boklamanız inanılmaz bişey ya.

başarılı insanı boklamakla alakası yok bir insanın blizzarddan heleki bunu dream job olarak tanımlıyorsa, bu yaşında ayrılması gerizekalılıktan öteye gidemez, tüm kalbimde işsiz kalıp sokaklara kadar düşmesini diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

o tamamen herkesi kendisi gibi zannetmekten, her insanı kendi kalıplarına yerleştirmeye calısıp, eksik kalan ya da fazla gelen yönleri üstünden yorum yapmaktan kaynaklanıyor.

her insanın aynı olmadığını, herkesin kendi fikirleri,idealleri,inançları hayalleri oldunu anladığı zaman bizim insanımız böyle adamlar hakkında boş boş konusulmaz, noel babalar bıçaklanmaz.

daha bir 50-60 yıl var o yüzden. '' mal mı ya blizz'i bırakmıs''

hangi paralel evren kardiş, söyle bizde gelelim ütopyana ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Vingthor said:

başarılı insanı boklamakla alakası yok bir insanın blizzarddan heleki bunu dream job olarak tanımlıyorsa, bu yaşında ayrılması gerizekalılıktan öteye gidemez, tüm kalbimde işsiz kalıp sokaklara kadar düşmesini diliyorum.

Adam bildiğin supreme köstebek çıktı, vizyonsuzlukta yeni bir boyut lelel

Dünyayı gezmek falan güzel de hiç iş güç olmayınca da bi süre sonra sıkılıyor insan. Döndüğünde blizzden aldığı referansla daha iyi şartlarda bi işe (varsa tabi asd) girer rahat (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Vingthor said:

sana hayatta başarılar diliyorum panput. allah bu hayatta yardımcın falan olsun yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...