Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizardın tek Türk çalışanı istifa ediyor.

Trias

Öne çıkan mesajlar

herif dünyayı gezicekmiş

karı sıkılınca direk abdye geri dönüp kendi işini kurmaya çalışır

2 sene sonra kickstarterdan s*kko bir indie için para dilenir BLİZZDE ÇALIŞMIŞ TÜRK DEVELOPERDAN OYUN diye

at fava bekle

hatta edit dhfsdfg

said:
This is not to say I won’t ever be back to game development. On the contrary, there is a very good chance that I’ll realize I made a huge mistake and will try to put things back in order. But if you know me, you know that I embrace all bad decisions as long as I get to live to tell the tale. I just have to see this for myself. After all, what’s the worst that can happen?

And now, first stop: Buenos Aires. Come say hi.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

bende kadrosuz çalışanıyım blizzardın niye kimse siklemiyor :(

günde en az bi kaç tane türkçe guild draması küfür kafir reportunu translate ediom bu offensive bu değil diye sdfs

sen patates calisansin da ondan, kardesin disinda beta listesine aldirmiyon kimseleri :(

bi blizz calisani cikaramadik burdan ya bide
Sosyal ağlarda paylaş

klasik bi sey bu abi gittigi yerde permanent residency veya citizenship alan turklerin aklina ilk gelen ilk sey isi birakayim.../insert "kendi isimi kurayim" "biraz gezeyim"

kafadan 8-10 tane insan taniyorum boyle

onun yerine calismaya devam edip atom muhendisi olanlara focuslanalim bence
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Lectre said:

Vingthor said:

her başarılı insanı boklamanız inanılmaz bişey ya.

başarılı insanı boklamakla alakası yok bir insanın blizzarddan heleki bunu dream job olarak tanımlıyorsa, bu yaşında ayrılması gerizekalılıktan öteye gidemez, tüm kalbimde işsiz kalıp sokaklara kadar düşmesini diliyorum.

Adam bildiğin supreme köstebek çıktı, vizyonsuzlukta yeni bir boyut lelel

Dünyayı gezmek falan güzel de hiç iş güç olmayınca da bi süre sonra sıkılıyor insan. Döndüğünde blizzden aldığı referansla daha iyi şartlarda bi işe (varsa tabi asd) girer rahat (tu)

işte sorun orda, blizz gibi kendi fuarını düzenleyen firmadan çıkıp electronic arts a mı girecek.

pixarda animasyoncu olarak çalışıp ayrılmak gibi bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Vingthor said:

her başarılı insanı boklamanız inanılmaz bişey ya.

başarılı insanı boklamakla alakası yok bir insanın blizzarddan heleki bunu dream job olarak tanımlıyorsa, bu yaşında ayrılması gerizekalılıktan öteye gidemez, tüm kalbimde işsiz kalıp sokaklara kadar düşmesini diliyorum.

Adamı tanıyorum azıcık, bir kaç ay önce Los Angeles'ta az çok sohbet ettim yani 3-4 gün birlikteydik, çok değil öyle. Adam gezmeyi kendine hobiden öte bir şey haline getirmiş, hayatı para kazanmak değil onu anladım. Gezicem ulan diye bırakıyor bir kaç aylığına. Geri dönüyorum ben dediği anda da havada kapmayacak bir yer yok, Blizzard da dahildir buna. Vizyonun ve sığırlığın ucuna dayanmışsın sen oturduğun yerden, tanımadığın, ne hayalleri olduğunu bilmediğin insanlar hakkında atıp tutuyorsun.

O yüzden de senin hayatta gelebileceğin en yüksek yer paticik'ten böyle insanlara bok atmak olur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...