Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Link

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Tabi ki panelle alakali da en iyi panel bile monitorun tanina yaklasamiyor

E orası öyle abi tabiki. Koltuğunda yatarak oynayacağın tarz oyun değilse zaten TV neden kullansın insanlar. Yata yata oynayacağın oyunda da input lag umursamaz insanlar. Dikkat çekecek düzeyde değilse. PS4 ayarında olsa yeterli bence.

Aleti almam bu arada ben sanırım sfs. Bu kadar savunmuş gibi oldum ama..
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

bingildak said:

pc'i dizi için tv e yansıtmasının bana bir artısı yok ya. laptop var tv ünitesinde, gizli hdmi kablosuyla her şeyi çatır çatır izliyorum. turnuvalar, diziler, twitch fln

Ben de bunu merak ediyordum ya günlerdir. Acaba steamlink bıngıldağın işine yarayacak bir donanım mı, acaba diyordum bıngıldak salondan tıviç izlemek istediğinde ne yapıyor gariban. Eğer tv ünitendeki gizli hdmi kabloyla gizli laptopuna bağlanıp turnuvaları dizileri falan da çatır çatır izliyorsan sanırım hepimiz rahat bir nefes alabiliriz.

Benim için önemli bu ya.

Eşşek kadar kablo uzatıyom tv laptop arası. Oturup project runway izliyoruz sonra hanımla moda uzmanı olduk
Sosyal ağlarda paylaş

i7 mac mini bagli benim tv ye. windows7 macos bootcamp. hic boyle dertlerim yok. oyun namina da civ4 ve xcom disinda bir sey oynamiyorum bu makinada zaten. hd4000 neye yeterse artik. tv ye oyun streami gereksiz bir hadise. bir gun illa yapicam diye kafayi takarsam kuvvetli ekran kartli bir mikro tower/mini tower bir sey yapar hdmi ile baglarim, koyarim kenara. gene streamlemem herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu sen ps kullanıyor musun? hissedilir input lag fark ettin mi hiç? huylandım şimdi, televizyon alıcaz yeni, ona göre dikkat edelim böyle bir durum gerçekten varsa. bright gibi kuzenin evinde eline ilk defa pad aldığında 5 sn gecikme vardı diyenler değil de gerçekten deneyim edenler önemli benim için. sonuçta eğer gerçekten hissedilen input lag varsa yeni nesil TV'lerde, o zaman aynısı steam link'te de olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

barbu sen ps kullanıyor musun? hissedilir input lag fark ettin mi hiç? huylandım şimdi, televizyon alıcaz yeni, ona göre dikkat edelim böyle bir durum gerçekten varsa. bright gibi kuzenin evinde eline ilk defa pad aldığında 5 sn gecikme vardı diyenler değil de gerçekten deneyim edenler önemli benim için. sonuçta eğer gerçekten hissedilen input lag varsa yeni nesil TV'lerde, o zaman aynısı steam link'te de olacaktır.

Abi PS4 var da hani çok nadir kullanıyorum. FPS veya benzeri oyunlar namına da bi bloodborne ve killzone var. İkisinde de hissetmedim. Ama hani böyle şeyler çok dikkat çekmediği sürece arayıp kasmam ben. Anca rahatsız ederse filan.

Birşey görmedim ben açıkça ama TV için de acayip iyisini almamıştık aslında. Esh'e sor istersen bi. Birisi daha vardı burada anlayan. Ben mi açmıştım konuyu emin değilim şimdi ama konusu da vardı. Olay sadece 3d, smart, pixel filan değil aslında.

Çok kafaya takmayın üzülüyorsunuz sonra, sınırsız bütçeniz yoksa. Bu işin sonu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

axedice said:

bingildak said:

pc'i dizi için tv e yansıtmasının bana bir artısı yok ya. laptop var tv ünitesinde, gizli hdmi kablosuyla her şeyi çatır çatır izliyorum. turnuvalar, diziler, twitch fln

Ben de bunu merak ediyordum ya günlerdir. Acaba steamlink bıngıldağın işine yarayacak bir donanım mı, acaba diyordum bıngıldak salondan tıviç izlemek istediğinde ne yapıyor gariban. Eğer tv ünitendeki gizli hdmi kabloyla gizli laptopuna bağlanıp turnuvaları dizileri falan da çatır çatır izliyorsan sanırım hepimiz rahat bir nefes alabiliriz.

Benim için önemli bu ya.

Eşşek kadar kablo uzatıyom tv laptop arası. Oturup project runway izliyoruz sonra hanımla moda uzmanı olduk

dlna niye kullanmıyorsun? film-dizi-tv için gayet yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

scorch said:

axedice said:

bingildak said:

Benim için önemli bu ya.

dlna niye kullanmıyorsun? film-dizi-tv için gayet yeterli.

abi teknoloji hanzosuyum :/

http://cdn.wegotthiscovered.com/wp-content/uploads/hanzo-gameplay.2oi3P.jpg

şimdi yazınca baktım dlna'ya aa güzelmiş nereden bulurum bunu işimi görür dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ne amaçla kullandığına göre değişir. Civ5i 7" tablette streamlemek queyifli oluyor mesela.

Steam link de gerçekten full pc streamliyorsa odadaki bilgisayarı salona taşımadan dizi film vs izlemek için en iyi seçenek, illa böyle hardcore gaming kasmana gerek yok. Gidip bi fps rts aksyona dayalı bişiler oynamazsın tabii ki, rpgdir tb stratejidir gayet oynanır.

tam olarak bu işte. salonda dizi-film izlemek istediğimde externala atıp tv'ye takıyorum falan. o dertten kurtaracak beni, ayrıca turn based olsun, casual vs. olsun oyunlarımı salonda yayıla yayıla oynarım. skindirik sandalyelere çömüp 1v1 mortal kombat'ın zevki baya yavan mesela. halbusü yayılırız koltuğa ohş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...