Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Link

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
nazar değirdim resmen. bir hafta evde değilken switch'li prizden kapadım, döndükten sonra baktım çalışmıyor. fişten çekip bağlarsam sadece ilk logo ekranı görünüyor ama sonra hiçbirşey yok, video ve ses sinyali yok. hdmi kablo değiştirdim, power cycle, usb stick ile factory reset ve update denedim ama işe yaramadı. support da 24 saattir dönmedi, reddit'te filan çözemeyenlere rma demişler ama abd'den alınmıştı, gg olmamıştır umarım. :/ nasıl çözeceğimi bilmiyorum ama gaben-sama okuyup üflemezse.
Sosyal ağlarda paylaş

steam support amazon'a rma yap dedi, postayla göndermesi zaten yenisi fiyatının yarısı filan tutuyor abd'ye meh. patladı, elimde bricked kaldı hergün kullandığım alet şansa bak. tr'ye getirsinler artık şunu da çekmeyelim şu eziyeti, kazığı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
2016 ve 2017 model samsung tv'lere steam link app konmuş, bana resmen kıyak geçti gaben. geçen kış yeni tv almıştım, geçen aylarda da steam link bozulmuştu. şimdi app ile denedim, sorunsuz çalıştı oyun. logitech f710 da destekleniyor neyse ki. tek kusuru logitech fareyi çalıştıramadım, o yüzden masaüstüne geçip anime izleme işi patladı gibi. ona da bir çözüm bulabilirsem yeni steam link almama gerek kalmayacak. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...