Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Link

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

bu arada minimize to desktop ile artık ps3'e ihtiyaç duymuyorum salonda anime, dizi ve film izlemek için. 5 yıldır aradığım çözümü buldum nihayet. takılma, kalite kaybı olmadan, fare ile hızlıca istediğimi açıp istediğim yerine gidebildiğim, uyumsuzluk olmayan (apple tv iğrençti açamıyor ios flash malum) in-home video streaming için bulduğum en iyi ve işin güzeli en ucuz çözüm.

gaben, tombik ellerinden öperim.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu demen üzerine özellikle tekrar açıp baktım rastgele bir siteden, bir gariplik görmedim. hatta gördüğüm en kaliteli hali diyebilirim denediğim streaming (appletv ios) ya da ekrana bağlı browser seçenekleri (ps3, pstv) arasındaki.

n değil de ac modem ve nvidia gpu olsa (amd hardware encoding kötü sonuç verdi, software yaptım mecbur) herhalde daha da iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Wowu streamliyorum herşey gayet güzel yalnız mouse ekranın aşağısında %25lik kısma inmiyor, orayı sınır gibi kabul ediyor. İmlecin göründüğü yer ve tıkladığın yer arasındaki kaymayı hardware cursor ı kapatarak hallettim de bu olay kayma da değil direk böyle ekranın altı yok gibi davranıyor. Ama sınırın üst tarafında sıkıntısız çalışıyor.

Başka oyunlarda bunu yapmıyordu bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Dizi film izlerken sıkıntı yaşayan bir ben mi varım? Oyunu açıyorum neredeyse PC'de native oynuyormuş gibi kaliteli stream oluyor ama* Big Picture'da gezinirken, desktopa geçince veya VLC gibi programları açınca lag giriyor. Film izlerken de haliyle rahatsız edici yavaşlıkla izliyorum.

Ethernetle bağlıyorum ve dediğim gibi oyun oynarken her şey mükemmel. Yani sıkıntı başka bir şeyde ama çözemedim.

*oynadığım oyun çok sistem gerektiren bir oyun değildi Salt and Sanctuary oynadım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
toggie said:

valla ben de asırı memnunum. baslarda stream'de sıkıntı yasamıstım ama su an dizi, film falan sorunsuz. sadece wireless bazen sıkıntı cıkarabiliyor. cok fazla cihaz baglandıgında oluyo diye dusunuyorum. usenmezsem bi gun kablo cekicem.

kablosuz cihazın throughput u yetmiyodur eszamanlı baglantı vs
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
wireless üzerinden zaman zaman sıkıntı yaşıyordum, çalışmamaya inat etti mi çalışmıyordu günlerce sorunsuz çalıştıktan sonra bile. powerline adaptör alıp onun üzerinden router'a bağladım, şahane çalışıyor şimdi. ethernet imkanı olmayan herkese tavsiye ederim steam link için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...