Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

IOTA.

https://www.tradingview.com/chart/IOTUSD/vatbxOCP-IOTA-Breakout-is-confirmed-according-to-Tom-Demark-count/?utm_source=notification_email&utm_medium=email&utm_campaign=notification_publish

First resistance: 4.9
Second resistance: 5.5

I expect the first resistance will be broken easily.
If we reach 5.5 area we will get a new all time high because double tops near all time highs are unicorns.

My advice for IOTA: Buy and hold.
My forecast for IOTA: >100 at the end of 2019.
Sosyal ağlarda paylaş

işte haberin geleceği belli olan şeyler de var. UCL wallet mesela. 7-8$ arasına yerleşir IOTA o zaman.

birde 2-3 gün önce BCH bitpay'e eklenmiş, bu aralar coinbase'e eklenebilir yazmıştım. dün coinbase + gdax exchange'ine eklendi, çılgın gibi arttı. tabi sabırsız olduğum için elimdeki BCH satmıştım, burada kendim hypelamama rağmen lel

REP de coinbase'e eklenebilir diyorlar. zaten o dedikodu yüzünden o da patladı dün.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şöyle yarısını böyle yaptım yarısını böyle yaptım diyosunuzda ayıptır sorması kaç para gömdünüz bu işe. yani ben bi 500 lira attım aklımdan çıkmıyo resmen. şimdi bu kadar artışları falan gördükçe hayvan gibi gaza geliyorum ama adam gibi bi para koymaya gödüm asla yemiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

abi mantık bu.. bence en büyük riski en başta almak gerekli, ki risk dediğim olay :

1- sistemin çökmesi. yani yakın zamanda gözükmeyen bi risk.

2- btc'nin büyük bi drop yaşaması; yani bu da düşük ihtimal ama böle olsa bile max 6 ay içerisinde toplayacaktır geri, dolayısıyla bunu riskten saymıyorum. bu olay sadece biraz yaşlandırır.

varlığının %40'ını koyacaksın zaten max, arabanı da satmayacaksın, kenarda duran paranın %40'ını koyacaksın.
10k varsa 4k koy.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...