Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Khiran said:

Flassh said:

cex o gibi kredi kartı ile btc alınan sitelerde, enpara kartı ile işlem yapmayı deneyen oldu mu?

ben denedim, yapılıyor. ama kartta hem usd hesabı hem tl hesabı vardı parayı doğrudan tl hesabından çekiyor. usd hesabına çektiremedim

ne kadar komisyon aldı?
ordan binancea falan btc ya da eth transfer ettin mi? komisyonları ne
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

btcturk dısında onerilecek site var mı? bu kadar surermi onay sacmalık ya, daha bi de ilk para transferinde 24 saat bekletiyorlarmış.

koineks guvenilir mi?

en kolay onay paribuda da.
koineks falan da kimlik fotosu dilekce falan istiyordu yanlıs hatırlamıyorsam

paribuda sadece kimlik bilgilerini elinle yazıyorsun otomatik onaylanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

virwox'a da alabilirsiniz kredi kartıyla ama orda sll ile ekstradan çevirmeniz gerekiyor ve btc transferine komisyon alıyor

ufak miktar için zararlı çıkarsınız az bişey, büyük miktarlarda daha karlı olabilir türkiyedekilerden

bir de ilk transferde manual onaydan geçiyor, biraz uzun sürüyor o yüzden işlem
Sosyal ağlarda paylaş

Ben digilirayla aldım bi sefer. 500 gönderdim 500wtry olarak geçiyor. Wave cüzdandan onu waves e çeviriyosun. Sonra gönderceğin waves olsarak 3-5 kuruş bişey fee ile gönderiyosun.

Aldığın waves miktarını waves/tl kuruyla çarpınca 500 ediyor ama aldığın waves miktarının dolar karşılığına bakınca 100 lira eksik oluyor onu anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

Ben digilirayla aldım bi sefer. 500 gönderdim 500wtry olarak geçiyor. Wave cüzdandan onu waves e çeviriyosun. Sonra gönderceğin waves olsarak 3-5 kuruş bişey fee ile gönderiyosun.

Aldığın waves miktarını waves/tl kuruyla çarpınca 500 ediyor ama aldığın waves miktarının dolar karşılığına bakınca 100 lira eksik oluyor onu anlamadım.

kur farkından 500 lirada 100 liranı mı yedi? tekrar wtry yapmaya calıstında kaç lira geliyor?
bende digiliraya bakıyordum da çokmuş fark
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bizim ofiste de baya bir Bitcoin'den kar eden arkadaş var, ben de finasçı adamım, 'olm girsene ne bekliyorsun' diyip duruyorlar.

Birkaç video izledim, Lykke Wallet indirdim falan ama daha çok bilgi edinmem lazım.

Şu tuto'lara da baktım bizim ama yakın zamanda giren birileri varsa bu işe en güncel yeni başlayan video'larını/yazılarını bir paylaşabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...