Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Jeeztro said:

net neutrality olyı.

mininge karşı throttle kısma çıkarabilirlermiş falan. ingilizce link

https://www.inverse.com/article/39441-how-net-neutrality-could-affect-bitcoin-s-skyrocketing-value

etkilemez, blockchain hic network intensive bir is degil, confirmation da zaten yavas, attigin tx 90 milisaniyede mi gitmis 400 milisaniyede mi gitmis neredeyse onemsiz.

yeahh1986 said:

hala çözemedim şu olayı, altcoinlerin %75i bitcoinden teknik anlamda çok daha iyi (fee&speed) nasıl hala ipi göğüslüyor anlamadım. Eğer gelecek yıllarda bu olay bir balon değil de aktif kullanım haline gelirse. Btc'nin o gelecekte yeri olmadığı aşikar.

bitcoin evrilebilen bir protokol suanda cogunlugun yeterli gordugu halde ki bu halinde kalabiliyor.

ayrica diger coinler iyi gozukuyorlar cunku kimse kullanmiyor. samsunda evden ise 7 dk'da gidiyorsun diye gelecegin sehri samsun olmayacak.

tabii ki teknik artilari olanlar var geneli hakkinda konusuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

McAfee antivirüsün sahibi John McAfee Bitcoin'in 2020'de 1 milyon doları bulacağına gayet emin konuşmuş. Gereğinden fazla emin konuşmuş, çok çok sakat bir iddia koymuş ortaya.

http://www.ladbible.com/news/weird-news-expert-vows-to-eat-his-dk-if-bitcoin-doesnt-hit-1000000-by-2020-20171214?c=1513283093811
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

bitcoin evrilebilen bir protokol suanda cogunlugun yeterli gordugu halde ki bu halinde kalabiliyor.

ayrica diger coinler iyi gozukuyorlar cunku kimse kullanmiyor. samsunda evden ise 7 dk'da gidiyorsun diye gelecegin sehri samsun olmayacak.

gayet guzel ornek olmus, yanlıs bilmiyorsam zaten su anda bitcoin networkden fazla tx tasıyan tek network ethereum o da işte erc20 tokenlar hypelarıyla filan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...