Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

7 nisandan bu yana %201 artış gösterdi elimde ki coinler. Bot alım satımı ile bu oldu, %60'tan iyidir, iyi günde de kötü günde de bitcoin artışından çok daha fazla kazanacağı kesin.

Şimdi yeni bir deneme hesabı açtım, cointrackinge de yükledim, içine 0.1 attım. Bunu insanlar takip edebilsin diye. Şu yeni bot (gunbot'un değişik bir versiyonu) deneyelim istiyorum, bu arada sizde görün tabii, iki ihtimal var ya "mithat bizde istiyoz bundan" dersiniz ya "ahaha mal mithat batırdı parayı botla" dersiniz artık :D

https://cointracking.info/portfolio/c3406cada5394dc0628f

Buradan takip edip, tutarsa sizede ayarlamamız için bana ulaşabilirsiniz, tutmazsa dalga geçmek için malzeme olur.
Sosyal ağlarda paylaş

wait a minute "Titan detected!"

The next GUNBOT algorithm is called Black Edition and will be released once all the GUNBOT licenses are sold. Only traders with a bought GUNBOT license history will be able to buy a GUNBOT Black Edition license. Any new trader will need to buy a GUNBOT license from one of you. So, your GUNBOT license acquires value over time and can be traded/sold at best price directly from users (you). So as a first step, to buy the GUNBOT license please PM me and we will proceed (even with an escrow if you decided so). What you need to buy the GUNBOT: your poloniex API key (PLEASE IMPORTANT NOTE: NOT THE API SECRET!!!) and 0.1BTC, If you have further questions before to buy, shoot me a PM as well.
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan öyle değil? İstediğin zaman yaz adama al? Ki bot la bu, nasıl bir bot titan olabilir ki? Alıp kullandığın alet. Bi de o bahsettiği, senin elinde bi tane var, yani elinde limitli sayılı bir ürün var, alınca zamanla değerleniyor, collectors edition vs gibi bişi. Sen alıyosun, sonra 3 kişi çağırıyorsun sonra onlar 3 kişi çağırıyor şeklinde bir mantık değil yani.

La okuduğunu anla önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü sende o arada black editiona geçiyosun?

Mantık şu = sen şuan gunbot alıyosun, vakti gelince daha fazla gunbot satılmamaya başlanıyor, gunbot sahipleri black editiona geçiyor, ellerinde kalan eski gunbotları satıyor. Çok zor değil şunu anlamak ya, biraz okusanız aslında hepsini kendiniz çıkartabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu o değil ya, lan valla okumakta sıkıntı yok, bi kaç tane harf.

Gunbot değil pump detect eden, onu resul diye bir arkadaş yazdı, şuan benim paylaştığım 0.1 btc içine atıp deneme yaptığım o resulun bot.

Gunbot zaten ortada 800+ tane kullanıcısı var.

Ayrıca banane la sizin inanıp inanmamanızdan :D benim için faturaları falan ödüyo mu ödemiyo mu o önemli. Napayım veriyoldan (koinim) gelen paraların fotosunu falan mı koyiim buraya, benim keyfim yerinde, inanan inansın inanmayan inanmasın, benim hayatımda her türlü bir değişiklik olmuyor sonuçta.

edit: ayrıca harbiden satış için burda yazdığımı düşünen varsa gerçekten enayi falan olması lazım, burada ki herkesle ben gündelik yaptıklarımı yazdığım başlığım bile var, paylaşım yapıyorum sadece, istediği zaman istediği yerden gidip çat diye alınan bot için ben niye paticiği zorliim, adam gider guntharla konuşur 0.05'e ikna eder niye bana ihtiyaç duysun almak için. Buradan gelecek iki satıştan elde edebileceğimden çoooook daha fazla zamanı harcıyorum hergün burda, amacım satış yapmak değil, "ben bugün naptım" falan gibi bişi paylaşmak, bitcoin konusu olunca da bildiğim ilgili olduğum anladığım konu olduğu için bilgimi paylaşıyorum. Yoksa yaz gunthara telegramdan baya uygun fiyata satsın sana banane.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

strategy'sini oku kullanmadan once,

moving average kullaniyor abi strateji.

slow MA, fast MA okuyup pump detect ediyormus ahahahahhahha

abi MA gayet iyi çünkü ARMA ve GARCH modeli fit etmene imkan sağlıyor. zaten heteroskedastik bir durum söz konusu olduğunda residualların otokorelasyonuna da bakmana yardımcı oluyor. strateji güzel yani.
Sosyal ağlarda paylaş

La hiç mi ponzi nedir bilmiyorsunuz? Ya da gunbot ne yapıyor onu mu hiç anlamadınız? Ortada ponzi olması için birilerini çekmen ve o sayede paranı çıkarman gerekmiyor mu ben mi yanlış biliyorum? Bu işe direk kendi kendine girebiliyorsun, mlm bir durumu yok, guntharla konuş kendi kendine al banane. Sen almışsın girmişsin beni gram ilgilendirmez.

Ayrıca goering banane git gel sen daha, ben senden daha iyi bilirim bu işleri mi dedim? Sen anlamıyosun mu dedim? Yaptığım bişi var, ne yaptığımı paylaştım o kadar.

O kadar çok iyi anlamadığın belli ama, daha ne yazdığımı okumaya üşenip yarısından cevap yazıyorsun, tamamını oku önce. İyi anla, sonra cevap yaz bari.
Sosyal ağlarda paylaş

mithat canım, sen daha bitcoin ne duymamısken ben burada sayfa sayfa 6 gpu miner makinemın fotolarını paylasıyordum. gecicen yanı bunları.

bariz bir sekilde surada bot satmaya calısıyorsun ıste, ulan yenı baslayan bırılerını pm'den avlar mıyız acaba diye ama, patiden ekmek cıkmaz sana.

kendi agzınla soyledın defalarca bot satıp para kazanıyorum dıye, ballandıra ballandıra sattıgın bot bu kadar ıyı olsa, oturur bota 3-5 btc atar keyfine bakarsın, dısarıyı da uyandırmazsın. zaten bu senden once developerı ıcın gecerlı botun. oyle bir sey olsa, senınde haberın olmazdı bu bottan.

2 ay once btc'den haberı olmus adam yıne basımıza prof kesildi emenike.

yani bir de o kadar developer kadrosu olan koskoca trader firmalar gelistiremedi de gunthar dedıgın tip %200 profitli botu evde tek basına gelıstırdı ha. dsdsf.
Sosyal ağlarda paylaş

logtrig said:

Goering said:

strategy'sini oku kullanmadan once,

moving average kullaniyor abi strateji.

slow MA, fast MA okuyup pump detect ediyormus ahahahahhahha

abi MA gayet iyi çünkü ARMA ve GARCH modeli fit etmene imkan sağlıyor. zaten heteroskedastik bir durum söz konusu olduğunda residualların otokorelasyonuna da bakmana yardımcı oluyor. strateji güzel yani.

ARIMA ve GARCH; finansal marketlerin fraktal yapisindan oturu forex'te kullanilmiyor
ARIMA(p,d,q)'deki d tamsayi degil

https://en.wikipedia.org/wiki/Autoregressive_fractionally_integrated_moving_average
Sosyal ağlarda paylaş

EEEEE?

Yahu şu dediğin benim ne yaptığımı değiştiriyor mu?

Bak ne diyorum bak;

Beni siz ilgilendirmiyorsunuz, ben buraya ne yaptığımı yazmaya geldim,
sataşan sizler oldunuz, gram umrumda değil sen ne zaman başlamışsın, goering ne kadar forex kralı, ben sadece konu bitcoin ve bitcoin ile alakalı ne yapıyorum onu yazdım.

Ki 2012 nisan ayında girdim ilk bitcoine, laptop ile bitcoin mine ettiğimiz dönemler, benden ÇOK daha önce olamazsın ya hadi orası detay önemli değil.

edit: Botu burada satmıyorum, bunu daha önce de söyledim bak tekrarlıyorum "guntharla konuşup 0.05'e alabilen var, gidin konuşun alın, beni dahil etmeyin, burada satmıyorum" diye. Evet bu botu satıyorum millete ama hiç bir zaman burada değil. Gel sana da alalım falan demedim kimseye. Almak isteyen zaten nasıl alındığını biliyor mu? Biliyor, %50'ye yakın indirimle beni hiç dahil etmeden almanın yolunu söyledim mi? Söyledim. O zaman neymiş? Burada satmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...