Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Suna cevap gelmemis ama. Bombilo sen biseyler yazabilcenmi neden bu durmuyo surekli yukseliyo hakkinda

Pordakal said:

Bu niye cikiyo halen. 2.5k dolari gecti kim aliyo abi. Alip napicaklar yani. Hani amazon ebay falan actik biz btc eth odemelerini dese anlicam.

Sanki birileri cok buyuk bi vurgun yapicakmista onun oncesine hazirliyolar gibi geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Suna cevap gelmemis ama. Bombilo sen biseyler yazabilcenmi neden bu durmuyo surekli yukseliyo hakkinda

Pordakal said:

Bu niye cikiyo halen. 2.5k dolari gecti kim aliyo abi. Alip napicaklar yani. Hani amazon ebay falan actik biz btc eth odemelerini dese anlicam.

Sanki birileri cok buyuk bi vurgun yapicakmista onun oncesine hazirliyolar gibi geliyo.

abi oyle bisi sormussun ki sorunun cevabini bilen zaten tanri olarak gezsiyo su anda sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu beni asiyor ya :) mevcut durumda teknik olarak bu fiyatları etkileyebilecek hicbir sey yok (block halvening falan filan)

finansal mevzular, cin meseleleridir. sanırsam buna en iyi cevabı Goering verebilir. tek bildigim bugune kadar olan butun dumpeningler gece yarisindan sonra gelen cin merkez bankasi / finansal kuruluslari kaynakli oldu ve genelinde iste ccurrency'lere limit getiriyoruz / yasaklıyoruz tarzı seylerdi.

zaten bilsem 2015'de 20 btc'yi exitlemezdim, hatta burada WOT kasmak yerine sahil kenarında hatunlarla vape partisi yapıyo olurdum. :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi iste 2015'lerde bi iki guvendigim saglam altcoinde 2000tl fln zarar yazdıydım, dellenip gold'a donmustum. ben ne bileyim boyle moon'a skyrocket yapacagını :D

ondan sonra ara ara bakiyordum grafiklere girmek icin pozisyon kolluyordum ama altin da iyi kazandirinca gecmedim geri.

dumpening yasansa, muhtemelen btc, eth, ripple ve doge'a girerim. doge ama sırf geyigine to the moon diye spamlemek icin redditte :D

zarar yazdıranda su, baya communitysi vardı filan vaktinde. simdi all-time-high yaptı btc sayesinde eşşek.

kümülatif olarak ama hedefleri rahat rahat tutturmuştum, biraz da onun rahatlığıyla çıkmıştım.

cüzdana baktıkça gözlerimde yaş kalbimde sızı (facepalm)(facepalm)

Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Seele said:

mithat baya havalara girmis cevapta vermiyor artik.

Ondan sonra burda dalga geçince ifşa et diyolar. Bak adam kendini ifşa ediyo ne güzel buyrun.

Etmiyorum yardım kimseye, mesajda eğer bitcoin ile alakalıysa direk gelmemiş gibi yapıyorum.

iyide ben dagla gectigimi hatirlamiyorum. ne ifsa edecek misin merak ettim simdi. nerede dalga gecmisim cok ilginc.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

Man buys $27 of bitcoin, forgets about them, finds they're now worth $886k (euh .. that was in 2013 .. now they would be worth $12.500.000 !)

eski haber, adam hala satmadı ise ihya oldu.

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/6d7uc5/man_buys_27_of_bitcoin_forgets_about_them_finds/

Sehir coplugunu gezerek attigi harddiskini arayan tipler de cikiyodu ara ara haberlere :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Basima boyle bisey gelse en az 300k ile mining yapardim. Kalan 500le de hayatimi yasardim

Senin de coinin yok konudan çıkmıyosun hacı abi (:P)

İki mesajdan biri "bitcoin çok şişti bence patlayacak, ben de popcorn'la izlicem" yada "param olsa alırım şeklinde"

Tam restoranın camına ekmek banan küçük emrah sahnesi geliyor gözümün önüne.
Sosyal ağlarda paylaş

Ondan deil ya. 2013 de ilk buyuk yukselis olup bi sure sonra dustugunde alin unutun diyenleri dinlemedigim icin kafami vuruyom simdi duvarlara.

Tamda araba aldigim zamana denk geldi yoksa 1700 dolar civariyken bile kredi ceker girerdim.

Dahada kotusu 2010 da bitcoinden haberimin olmasi ama sallamamam.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

logtrig said:

2) cüzdanımdaki ETHUSD oranı nereden besleniyor? sabah 1 eth = 225 görüyordum ama cüzdanımda (Jaxx) 1 eth = 198usd görüyordum.

su sorunuda yanıtlayayım, her trading platformun kendi dengesı var derınlık tablolarından dolayı, mesela çin deki okycoin ile BTCChina arasında btc/cny oranı hep farklıdır.

keza US icin coinbase ile bitfinex de genelde makaslı olur.

bu verilerin hepsıne https://bitcoinwisdom.com/'dan ulasabilirsin.

cuzdan yazılımı bu platformlardan bırınden okuyordur, sallıyorum coinbase'de X lira iken diger platform cuzdana Y lira gosterıyor olabılır.

late 2014 - 2015'de filan biz @korax'la burada baya BTCTurk <-> BTCE makasından faydalanıp al-sat yaptıydık iyi para getırdıydı mıllet uyanana kadar dsdsf.

Enee özlemisim hee :D ben yetemediydim tam ama zamanlamayi tutturabileydim ehuehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...