Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

serjuhan said:

Eth veya herhangi bir altcoin mine eden var mı şu an? Sanırım ETH'ı ASIC minerlar ile kazamıyoruz. Hali ile GPU rig mi kurmak gerekiyor ille? Zorluk seviyesi BTC kadar olmadığından sanki yatırım yapılabilir gibi geldi kazı kısmına.

Yaparsin ama ugrasmana degmesi icin 4-5 gpu lazim, bi de bu tip olaylarda aldigin her zaman karli olur onemli olan 1 ay sonra ayni kari koruyabilecek mi. Asil o zaman parani cikariyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

neyin ne zaman gec oldugunu bilemiyosun iste sorun orada.

market share arttikca manipulasyon ortalamasi daha da dusecek yani bu bir gercek.

én kotu cin patlarsa bi yariya iner ama patlamadan once herkes dolarini kacirmaya calisacagi icin bi 100 milyar dolara vurur heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

neyin ne zaman gec oldugunu bilemiyosun iste sorun orada.

market share arttikca manipulasyon ortalamasi daha da dusecek yani bu bir gercek.

én kotu cin patlarsa bi yariya iner ama patlamadan once herkes dolarini kacirmaya calisacagi icin bi 100 milyar dolara vurur heralde

uzun vadede katiliyorum. ancak suandan sonrasi keriz silkeleme gibi geliyor. kisa vade icin yine karli olabilir ancak, suan aliyim 3 yil sonra super degerlenir demek yerine, 1-2 ay sonra gazi biraz daha sonunce yatirim olarak almak mantikli geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

abi 200 lira oynamak icin biraz gec degil mi? en azindan su balon patlasaydi da oyle girseydiniz. 2k dan 4k ya ciksa 400 liran olcak deger mi

abi amaç 200-300 ile oynamak değil bende, giriş için o kadar gömdüm, sistemi komisyonları tamamen anladım. şimdi daha fazla koyup ripple veya ethere gömücem.
Sosyal ağlarda paylaş

ETH ve Ripple da deneyin, LTC 'nin de potansiyeli var. Esas bomba ETH'de ama Bitcoin'in 2017 sonuna doğru Çin'in 600.000 mağazasından alışveriş yapacağı konuşuluyor. Çin halkı bitcoin kullanacak kadar zengin değil belki ama Alipay gibi teknolojilerle birlikte BTC kullanımı artarsa, çin nüfusu ile birlikte BTC tavan yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...