Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

hocam sen bu cevabi kime yazdin mesela, "parent" gibi bir ozellik yok mu bu forumda, boylelikle bu postun baglamini gorsek? ben tek tek yukaridaki butun postlari tarayip, senin postunla alaka kurarak "ahan da buna demis galiba" diye denemeler mi yapmaliyim? (bak mesela ben alintiladim, okuyucular bu sorunla karsilasmasin diye)
Sosyal ağlarda paylaş

Aduket said:

hocam sen bu cevabi kime yazdin mesela, "parent" gibi bir ozellik yok mu bu forumda, boylelikle bu postun baglamini gorsek? ben tek tek yukaridaki butun postlari tarayip, senin postunla alaka kurarak "ahan da buna demis galiba" diye denemeler mi yapmaliyim? (bak mesela ben alintiladim, okuyucular bu sorunla karsilasmasin diye)

bombilo said:

abi ben cok fazla kullanmadim icin net seyler soylemem zor ama okudugum kadariyla reddit'te, bitcointalk'da, yok maintenace fee yok bilmemne fee diye seyler cikarip surekli, sadece kasa kazanmiş.

abi bu sayfanın başında benim mining şirketleriyle ilgili olan soruma yanıt verdi işte..

sen tableti alıyo musun benden onu söyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu an eth mining yapuıyorum ufaktan ama Birkaç sorum olacak;

- Coin al-sat yapacağımız güvenli platform önerisi? koinim haricinde, özellikle eth almak istiyorum ama tr de yok sanırm.
- Coin Cüzdan Platform önerisi (tercihen multiple destekleyen)

Kriterler: Kolay ve güvenli al-sat, nakite çevir
Sosyal ağlarda paylaş

Aduket said:

bombilo said:

abi ben cok fazla kullanmadim icin net seyler soylemem zor ama okudugum kadariyla reddit'te, bitcointalk'da, yok maintenace fee yok bilmemne fee diye seyler cikarip surekli, sadece kasa kazanmiş.

forum kurallari geregi hemen üstteki mesajı alıntılamıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Galiba aws ile bir sene bedava server alıp monero kasılabiliyordu, ucuz mucuz ama bir ara üşenmeyip onu araştırıcam, yılda 100$ falan diye bişi okudum ama tabii bundan 100 tane 1000 tane niye yapılamasın diye kafamda kurtlar döndüğü için, daha çok araştırdıktan sonra yazarım, ya da bilen varsa direk yazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

logtrig said:

cloud mining olayı için de bir tuto isteriz. ne olduğu değil de nasıl çalıştığı ve işlediği. pc'nin iyi olması lazım mı, heriflerin makinalar çok kuvvetliyse niye kendileri para kasmıyo vsvs.

cloud mining'de senin pc'nin ne kadar iyi oldugu onemli degil, cloud mining baya genis bir mevzu, onu ayri bir baslik acip orada konusuruz.

Darqainu said:

logtrig said:

abi ben jaxx kullanıyorum bunu da gördüm fakat çok masraf alıyor mu o hesaplara bakamadım açıkçası.

Mastaflar shapeshift'in masraflaridir tahminen, Yada jaxx'in FAQ kisminda yaziyordur. Ben olayi ogrendikten sonra al ver yapmadim.

said:
Fees

With ShapeShift, what you see is what you get. The exchange rate shown is exactly what you'll receive, minus only the "miner fee."
There is no exchange fee, or service fee.

BTC Bitcoin Miner Fee: 0.003 BTC
ETH Ether Miner Fee: 0.01 ETH
LTC Litecoin Miner Fee: 0.001 LTC
..

https://info.shapeshift.io/about
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Galiba aws ile bir sene bedava server alıp monero kasılabiliyordu, ucuz mucuz ama bir ara üşenmeyip onu araştırıcam, yılda 100$ falan diye bişi okudum ama tabii bundan 100 tane 1000 tane niye yapılamasın diye kafamda kurtlar döndüğü için, daha çok araştırdıktan sonra yazarım, ya da bilen varsa direk yazsın.

Free tier cok gucsuz, hic sanmam ki yilda 100 dolar kazandirsin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...