Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Pokemonlari birlestirmek diye birsey yok.

Pokemonlari Prof. Oak a yollayip candy geri aliyorsunuz. Böylece hem ayni türden onlarca pokemondan kurtuluyorsunuz hem de gelistirmek istediginiz pokemonu candy leri harcayarak güclendiriyorsunuz.

Arabayla pokemon toplanmiyor. Cok hizli olmak lazim. Pokemona tiklayabilirseniz o hizda yakalama sansiniz var.

Otoyollarda pokemon toplayamazsibiz.. Genelde sehir merkezleri meydanlar parjlar deniz kenarlarinda bulunuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi haftasonunuzda tarihi yarimada gezisi yapin.

Adim basi pokestop var. Sadece kapali carsinin icinde 6 pokestop var. Benzer sekilde ayasofya falan da cok zengin.

Sultanahmette Gastly kayniyo. Cok komik lan.

Bi de millen ne ara 500 CPlik pokemon yapmis anlayamadim. Buradaki gymler cok feci.
Sosyal ağlarda paylaş

6 tane pokemon yakaladim 500mt yolda lvl3um simdi, lvl atlamak icin pokemon mu yakalicaz illa.

Ablamlarin terasi yuva bellemisler yalniz dun balbazar bugun eggxecute cikti yan catidan ehe

Sapikca zevkli ya ahaha. Yururken kendime guldum durdum

Ha bi tane yakaladigim 73cp'lik, balina mi denk gelio cpsi yuksek pokemon
Sosyal ağlarda paylaş

Level 4 üm

5 olayım bizim ofisin takımına katılacam. Bizim ofisin dibinde hemen pokestop var. Oradan bol bol spawnlanıyor onları farmlıyorum profesore gönderiyorum
Raticate , Pidgeotto ve Haunter ım var şimdilik güçlü onlara abanıyorum

ben pokemon oynamadığım için hiç bilmiom. Naapioz sürekli belli pokemonları main belirleyip onları power up mı yapalım. Ölünce tamamen gidiyorlar mı? nedir

bir de attack abilitysi yazıyor ya. Orada barlar gösteriyor bazıları uzun bar, bazıları kısa 2 bar. Ve yanında rakam yazıyor

bar sayısı kaç kere attack yaptığı mı? Diğer de kaç damage vuracağı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...