Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Abi şaka gibi, sırf pokestopa gidebilmek için taa ebesinn şeyindeki özcanlar köfteye gidelim dedim eşime, oranın çocuk parkını pokestop yapmışlar, tam geldik Serverler gitmiş :D neyse köfteyi hüplettim vesileyle pokeball alamasam da

kızdırcan gene yengeyi dsfkjl
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

upgrade kasınca combat point 1 artmıyo di mi daha fazla artıyor? 1 artıyosa hiç stardust harcamayayım şu aşamada. yüksek lvl'lerde daha yüksek cp'li pokemonları upgrade etmek daha mantıklı. yok upgrade'lerde cp fazla fazla artıyosa beklemekle de çok sıkılmayalım arada atalım upgrade i
Sosyal ağlarda paylaş

vulga said:

Ayfon said:

upgrade kasınca combat point 1 artmıyo di mi daha fazla artıyor? 1 artıyosa hiç stardust harcamayayım şu aşamada. yüksek lvl'lerde daha yüksek cp'li pokemonları upgrade etmek daha mantıklı. yok upgrade'lerde cp fazla fazla artıyosa beklemekle de çok sıkılmayalım arada atalım upgrade i

Kanka bu konuda tam hakli sayilmazsin cünkü ender pokemonlar zor ciktiklari icin candyleri de zor birikiyo. Fakat arenalari ele gecirip sahibi olmak icin de güclü pokemon lazim. Ayrica pokemonlari belli bir seviyeye kadar upgrade edebiliyorsun ki bu da trainer'in leveli ile dogru orantili. Yani bir gün güclü bir pokemon yakalarim ona sakliyim diyecegin sey candy'ler olabilir ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

zubat, pidgey, rattata, eevee benim tespit ettiğim sürekli çıkan pokemonlar.

arkadaşlarla dün araçta pokemon avına çıktık magmar bulduk ben oyundan düştüm onlar aldı çok kıskandım. magmar, pikaçu, gastly'si olan var çevremde. onlar rare gibi gözlemlerime göre. ama bulan buluyor

Ayfon said:

vulga said:

Ayfon said:

Kanka bu konuda tam hakli sayilmazsin cünkü ender pokemonlar zor ciktiklari icin candyleri de zor birikiyo. Fakat arenalari ele gecirip sahibi olmak icin de güclü pokemon lazim. Ayrica pokemonlari belli bir seviyeye kadar upgrade edebiliyorsun ki bu da trainer'in leveli ile dogru orantili. Yani bir gün güclü bir pokemon yakalarim ona sakliyim diyecegin sey candy'ler olabilir ancak.

ben yine de biraz daha elde tutma taraftarıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...