Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Vay beee..
Okuyorsun
Aynı durum ülkemizde olsa ne olurdu diye düşünüp hüzünleniyorsun.

"For those budding Pokemon Trainers out there using Pokemon Go - whilst the Darwin Police Station may feature as a Pokestop, please be advised that you don't actually have to step inside in order to gain the pokeballs.

It's also a good idea to look up, away from your phone and both ways before crossing the street. That Sandshrew isn't going anywhere fast.

Stay safe and catch 'em all!"

https://www.facebook.com/143359822402689/photos/a.155432537862084.40926.143359822402689/1141877905884204/?type=3&theater
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oynayanlar olayını anlatsın biraz. Gameboy gibi gidip dövüşüp az canı kalınca pokeball ile alıp sonra dövüştürüp dövüştürüp level atlatıp badge falan toplayıp bişiler yapabiliyor muyuz? Galiba bunda gym kazanıcna direk gym lideri sen oluyorsun dövülene kadar . Birbirimizle savaşabiliyor muyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

gym lideri olunca noluyo mesela
4square'de check-in çok yapıp mayor olmak gibi bişey mi o
nedir yani olay

herkes bişeyler yazıyo kimse de çıkıp anlatmamış oyunla ilgili ahah

dövüştürebiliyo musun pokemonları, bu dövüş esnasında strateji falan bişeyler var mı mesela, karakter gelişimi ot bok. tamamen sosyal medya oyunundan ibaret mi yoksa olay? mesela biri yukarda rant döncek diyor, o nasıl? Pokemonların yanına reklam falan mı veriliyo, ya da cafe açıp bulunduğu yere pokemon satın alıp insanların dolaylı cafe'yi keşfetmesini mi sağlıyosun

nedir lan söyleyin sdffds
Sosyal ağlarda paylaş

Suan icin oyle seyler yok. iste gym lideri olunca millet senin gymi challengeliyo. onları yendikce dust falan topluyosun o dustlarla pokemonlarını levellatıp power up yapıyosun falan.

https://www.reddit.com/r/pokemongo/

surda gez biraz oynayan insanların topicleri var.

yukledim daha dısarı cıkmadım ama evin etrafında 4 pokemon falan yakaladım. eve yakın 3 gym var. 2 sini birileri ele gecirmis (ne ara) biri bosta. level 5 olursam diger gym e giderim belki sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...