Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v3

roket adam

Öne çıkan mesajlar

bir rivırbilow klasigi

TheRiverBelow

Abi kesinlikle katılıyorum. Çünkü yani Kunt mesela, adamda milyonlarca NP vardı dragonlu. Ama Hitmachine bunu yine pauldron çıkarıp kesiyodu. Olay +8 item değil yani. Olay biraz da oyunculuk. Ama Kunt veriyodu çarı bebelere exp kassınlar diye. Onlar da malamat oluyodu sağa sola. Sonuçta Hitmeşin bu boru değil. Bunun bir diğer örneği 0000000 ve F9DeviL'dir mesela. Neden Ares'te yıllarca yabancılar üstünlük sağladı? Çünkü adamlarda bi zihniyet vardı. Adamlar istikrarlıydı. Çünkü adamlar yabancıydı. Bide PK videolarında falan güzel müzikler kullandılar hep. Bizde bütün videoların müziği ya Tokyo Drift ya da lokumçagassolina. Ha Türklerin çok iyiliğini görmedim mi? Gördüm. Edana'nın ilk zamanları, yeni yeni öğreniyorum oyunu. xXxScreaMxXx diye bir warrior oynuyorum, yaşım 15 falan. Inn Hostes'in orda takılıyorum. StrongArph diye bi adam geldi. Adam Raptorlu, Shelli falan usta. Salyalar bir misisipi iki misisipi beş misisipi. Salyalar viyagara, salyalar gaara. Naruto. Sonra Cirayya usta dedi ki, Naruto! Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur birader. Vay sen misin bunu diyen. Öyle diyince zoruma gitti tabi. Achievement falan linkledim. Olmadı. Zira main çarımda değildim. İzah etmeye çalıştım. DUR! BU BENİM MAIN ÇARIM DEĞİL desem de dinletemedim. You have been removed from the group dedi. Halbuki çılgın dps yapacaktım warriorumla gelip. Hayır insanlara anlatamıyorum abi. Adam soruyor bu adam nasıl yapmış GR70+ diye. Ya iyi de girip tertemiz yapıp çıkmıyor ki. Adam gearı optimize ettiği gibi güzel rifti de bekliyor yani. İstediği gibi rift gelene kadar deniyor herifler. Biz girip temizliyoruz illa, anahtar kıymetli çünkü. Sonra tabi ki atarlar gruptan. Bi kere grupta kalmak istiyosan oyunu bilmen lazım. Rakip jungler başıboş ejder falan alır da sen uyursan olmaz o iş. Ama işte tıpkı OP arkadaşın bahsettiği gibi, Türk mentalitesi yani. Zor.

Sosyal ağlarda paylaş

Devamında adamın içindeki akpli bünyeyi ele geçirmiş;

Anhora said:

En azından bilmediğim konu hakkında ahkam kesmiyorum. Herkes bu milleti küçümsemeyi spor sanıyor burada. Böyle düşünenlerle bir adım boyu yol alınmaz zaten. Herkes konuşur.

Anhora said:

DH'yi sabaha kadar küçümseyebiliriz. Adam 5 liralık ürünü 2 liradan 100 tane alıp piyasaya satmayı düşünüyorsa her ne kadar ölücülük diye de nitelendirsek burada bir ticari zeka söz konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
https://forum.paticik.com/read.php?20,8474605,page=17#msg-8476133

redakte ederek aldım.

Feamer said:

Kadın, bu tür meselelere toplu konut taksidine temelden girmiş gibi yaklaşıyor, geliyor maketten seçiyor, basıyor imzayı ödemeye başlıyor.

erkek ise üçkâğıtçı müteahhit gibi "en birinci sınıf malzemeyi kullanacam, mermerler falan hep italyan olacak" diye veriyor gazı, kadın ise hiç bakmıyor kimdir bu müteahhit yapar mı, yapamaz mı, yeterliliği var mı...

veya erkek hiç boş vaatlerde bulunmuyor, öyle güzel yere temeli atıyor ki, kadın "benim evim buradan olmalı!" diye müşteri oluyor, ve önüne öyle bir taksit listesi konuyor ki, herhalde parkeleri tik ağacından yapacaklar diye düşünüyor...

ve kadın gün saymaya başlıyor, "benimde modern bir sitede, şehrin merkezine yakın, lüks bir evim olacak." diye sevimli,sevimli dolaşıyor.

erkek ise yatan taksitleri inşaata layığı ile harcamadığı için projenin sonlarına doğru "şu şantiye bi yıkılsa da kaçsam şuradan" diye dolaşmaya başlıyor, kadın ise şantiyeye gidip gelip, "ne oldu bizim ev, ne oldu daire?" diye ısrarla sorular soruyor.

sonuç olarak inşaat çökse de veya tapon bir şekilde bitse de müşteri mağdur oluyor, iş bilmez müteahhit ise ya kaçıyor yada bir şekilde cezasını çekiyor.

bu yüzden verdiğin paranın yanması sorun olacaksa veya bu çeşit riskler size zevk vermiyorsa, böyle projelere girerken iyi araştırmak gereklidir, sonra tüketici mahkemesi bile sizin davanıza bakmaz...

anlama kılavuzu ve redaksiyon geçmişi

tapon: sıfat Niteliği düşük, eski, elde kalmış
tik ağacı: güney, güneydoğu Asya'da yetişen hava koşullarına çok pis dayanan pahalı ağaç türü.

taksitine - taksidine
üç kağıtçı - üçkâğıtçı
laiki - layığı
her halde - herhalde

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...

Şu topiğin kitlenmesi büyük haksızlık

https://forum.paticik.com/read.php?62,8369728,8583297#msg-8583297

xunn said:

dylanN said:

karbeyaz said:

Xunn bende tits yok ama başka bi çiftli gösterebilirim.
X(

HAHAHHAHSGGHAHHA

İşte arkadaslar, enable ettiginiz insanların mizah anlayışı.

Bir tane aksaray barzosu ve hayatta orta sınıfa yükselmek için tek şansı bu adamı düşürmek olan paçoz.

Bitti mi? Hayır.

xunn said:

karbeyaz said:

Ben out.
Garbage harbiden garbage mış yalnız.

dedi az önce "haha taşaklarım ahah" şakası yapan neanderthal.

DEUS VULT

Adeta bir

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b9/Stefan_Lochner_-_Last_Judgement_-_circa_1435.jpg/440px-Stefan_Lochner_-_Last_Judgement_-_circa_1435.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...