Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2015-2016

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

zaten karşılaştırın istatistikler var, avrupa'nın büyük 5 ligine oranla türkiye'de topun oyunda kalma süresi inanılmaz az.

en büyük iki sebebinden biri de bu zırt pırt fauller. ikincisi de inanılmaz zaman geçirme var. yani dünyanın her yerinde avantajlı skorda olan takım zaman geçirir de bizim mübarek anadolu takımları 30. dakikada degaj yaparken zaman geçiriyor. anadolu takımlarıyla kalsa iyi, üç büyükler bile evinde rize'yle dahi oynarken 1-0 öndeyken 80'den sonra yatmalara başlıyor. dünkü fener-bursa maçı rezaletti. bursa yattı yattı, sonra bizimkiler yattı. 10 dakika uzatılsa uzatılırdı yani, 60'tan sonra top oynandı gibi gelmedi hiç bana.
Sosyal ağlarda paylaş

kim demişti hatırlamıyorum da hakemler her boka faulü koşamadıkları için, dinlenmek için çalıyorlar demişti. hatta bir maçı izleyin, belli başlı bir kaç hakem dışında hepsi oyun durduğunda nefes nefese kalıyor bir süre falan demişti.

hak vermeye başladım cidden. zaten çoğu hatalı karar hep yanlış pozisyon almadan vs. es geçiliyor ya da yanlış görülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Dün BJK fanatiği bir arkadaşımı kızdırayım diye bi laf attım, "Sizde büyük maç kazanamayan Biliç İngiltere'de devleri deviriyo, naber" dedim, "İngiliz hakemlerle oynasak bizde de devirirdi" dedi adam.

Bilic'in büyük maç performanslarının yanında hakemlerin etkileri o kadar düşük kalıyor ki, en azından büyük maçlarda hakem dillendirmek saçmalıktan başka bir şey değil.

Hadi her şeye bir örnek buluruz ama en son Fener maçında galibiyet çıkaramaması, galibiyet çıkarmayı geçtik denemeye çalışmaması bile rezaletten başka bir şey değildi.

Oyunun başında Emenike krizi yaşanmış. Rakip takım kendi evinde düşmüş, kavga var, taraftar tepkisi var. Hocanın değişikliklerini iki tane futbolcusu yapıyor. Dakika 60'mıydı neydi rakibinin oyuncu değişiklik hakkı bitiyor ve müdahale şansı kalmıyor, rezalette oynuyor.

Bu maçta halen gidip arka alan güvenliğini ön planda tutup, defansif oynayan takıma karşı kontra aramaya çalıştı. Doğru bir teknik değişiklik ile o gün 60. dakikadan sonra %80-%20 falandı BJK lehine kimse tatavasını yapmasın.

Ha ne oldu? Bu adamın korkak oynattığı takım oradan da mağlubiyetle ayrıldı. O maçı alsa Kadıköy'de Fener yenmiş takım olarak belki de gazla geri kalan haftalarda da oyundan düşülmeyecek ve şampiyon olunacaktı.

Bilic'in ikinci yarı performansı iki senede de rezaletti. Hadi ilk senesi kendisinin de amatörlüğü, takımın yetersizliği vs. olarak es geçildi de ikinci senenin affı yoktu. Tarihin belki de en kolay şampiyonluğu olabilirken şu Hamza ve 2-3 GS'li futbolcunun ekstra çabasına şampiyonluk verildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...