Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2015-2016

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

http://i.hizliresim.com/5288Zl.jpg

Kadro inanılmaz. Bu kadroyu komple Klopp transfer ettiyse çok büyük beklenti içine girdim Liverpooldan.
Piszcek, Hummels, Gundogan, Lewa inanılmaz iyi ötesi topçular.
Harcanan paralara bak.
Diğerleri de gayet net oyuncular her lig için.
Reustan bahsetmiorum bile. 14 vermişler, 4 5 katına satarlar rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

sinirsiz butce diye bisey yok. man city mi burasi

oyle olsa zirt pirt adam kaptirmazlardi (suarez, rahim)

liverpool'un yıllık geliri 600 milyon poundu geçiyor. bütün gelirler toplandığında ligin en çok kazanan üçüncü takımı yanılmıyorsam, gerçi dörde gerilemiş olabilir chelsea'nin atağıyla.

Suarez'in gitmesi tamamen baskıdandı. EPL de gün yüzü göstermiyordu hakemler ve medya ki ağlayarak gitti.

Sterling'in gitmesi de Rodgers götünün suçuydu. Adam zaten yaz başı dedi Rodgers varsa ben yokum diye ama gideceğini kimse düşünmüyordu. Rodgers'ı tutunca da kulüp salın beni yoksa olay çıkarırım diyince satmak zorunda kaldılar. Yazın Klopp gelseydi Sterling halen bizdeydi.

Oyuncu alma sorunu yok Liverpool'un, almama sorunu vardı. Rodgers ne adamları veto etti de kimleri aldı. Ha genelde Rodgers'ta kötü transferler yapmıyordu ama şampiyon takım transferleri değildi, yetiştirici kulüp gibi davranıyordu.

Klopp için şuan mesela iki net söylenti var. Yıl sonunda Lewandowski ve Reus'u Liverpool'a getirecek diye. Hatta geçen Lewandowski durduk yere Klopp ve Liverpool öven açıklamalar falan yaptı millet iyice çıldırdı sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

7 senede dortmundta ilah konumuna yükselen 2 kere münih gibi bir takımın önünde eze eze bundesliga şampiyonu olan takım 1 sene kötü gitti diye klopp sıçmış oldu ve itin götüne sokula sokula kovuldu takımdan evet. bunlar hep aziz yıldırım

Adam sene sonunda ben gidiyorum, beceremedim dedi klubun her turlu biz birlikte çalışmak istiyoruz söylemlerine rağmen. Mantıklı düşünün azcık. 7 sene boyunca ilah bile yapsa 1 sene içinde kümeye oynatırsan sıçmış değil ağır sıçmış oluyorsun.

Mesela Mourinho. Tarihin belki de en iyi teknik direktörü Fatih Hocayla birlikte. Chelsea için ilah ötesi bişey. Fakat 8 hafta daha aynı grafiği çizsin Chelsea, hoca aramaya başlarlar. Hemen olmasa da sene sonu yollanır. Yüksek seviyeli takımlar, hocalar, topçular şu anda ki başarılarla ilgilenirler. Geçen yıl değil, bu yıl ne yaptığın önemlidir. Geleceğe yatırım yapıyorsan bile 7. olamazsın. 2sini aynı anda yapman gerekir. Yoksa düşersin o seviyeden. Örnek; Liverpool.
Zaten geçen sene ki çok kötü performansı yüzünden daha düşük seviyeli bir takıma gitti ve kendini tekrar ispat etmeli.

Kaldı ki ben adamı çok başarılı buluyorum. Başarısız demedim. Çokta iyi bir hoca olduğunu düşünüyorum. Ama bir Mourinho değil mesela. O seviyeye çıkması için Liverpool ile başarılı olması lazım. Şampiyon olmasa bile en az 2-3 kez CL garantilemeli ve gruplardan çıkabilmeli. Yoksa Villas Boas gibi olur Mourinhodan ziyade.
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool en son ne zaman şampiyon oldu?
Son 5 yılda kaç kez Cl ye katıldı?
Katıldığı Avrupa turnuvalarında ne başarıları son 5 yıl içinde mesela?
Kaç tane dünya yıldızı diye nitelendirilebilecek oyuncuları var?
Suarezin gitmesi, Sterlingin gitmesi sebebi ne olursa olsun büyük kan ve şöhret kaybı.
Kabul etmesenizde artık dünya çapında değiller.
Dortmunddan sonra Liverpool seviye düşüklüğüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...