Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2015-2016

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Bilic şimdi de sezon başından beri gol yemeyen City'i yeniyor 2-0...

bu adam cidden büyük maç adamı, gerisinde ise kalleşten başka bir şey değil. gerçi city'nin hafta içi yorgunluğu vs. üstüne 6. dakika da ilahların ittirdiği bir golle geriye düşmesi vs... şanslı it ya başka bir şey değil.

neyse ocak'ta kovulur diyordum, sezon sonu kovulur bu gidişle
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Kucka gayet iyi adam falan değil, sadece duruma göre iyi sayılabilecek bir oyuncu.

Dinamik, istekli, hırslı ve teknik olarakta gayet iyi bir kesici yani gayet iyi bir savunmacı ama hücum tarafında Veli'den zerre farkı yok.

Hatta elimizde Veli varken Kucka gibi bir adama da ihtiyaç yoktu. Ha daha iyi fiziklisi ve savunma konusunda daha sakin bir adam Kucka tek farkı o olur.

Lucas, Romao falan bize seviye atlattırabilecek adamlardı. Kucka seviye atlattırmaz işte sadece o seviyeyi korumanda katkı sağlar. 1-2 sene önce alsak belki çok iyi transfer derdim ama şuan "yapmış olmak için yapmak" transferinden öteye gidemiyor.

Seviye atlamadan da anca güzel futbol oynarsın, şampiyon olamazsın...

beşiktaş'la anıldığı zaman "alınmasın, boş beleş adam" yorumları yapılan kucka palermo ve inter maçlarında nefis futbol oynadı.

https://streamable.com/3dan

(ortayı açan kucka)
Sosyal ağlarda paylaş

serie a'nın bidonu bile gayet iş yaptı yani, meanwhile in italy:

Felipe Melo: Beğenmeyen tenis izlesin said:

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/images/news/658x370/2015/09/20/fft104mm3894227.jpg

İtalya Serie A'nın 4. haftasında Inter deplasmanda Chievo'yu 1-0 mağlup etti. Maç sonuna Felipe Melo'nun ilginç açıklamaları damga vurdu. Yeni sezona fırtına gibi başlayan Mancini yönetimindeki Inter 4 maçta 12 puana ulaşarak Serie A'da liderliğini devam ettirdi.

Maç sonu basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray'ın eski yıldızı Felipe Melo ilginç cevaplarıyla dikkat çekti. Felipe Melo, "Biraz sert oynamıyor musunuz?" şeklindeki soruya "Fiziksel mücadele istemeyen gitsin tenis izlesin" diye cevap verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bilic şimdi de sezon başından beri gol yemeyen City'i yeniyor 2-0...

bu adam cidden büyük maç adamı, gerisinde ise kalleşten başka bir şey değil. gerçi city'nin hafta içi yorgunluğu vs. üstüne 6. dakika da ilahların ittirdiği bir golle geriye düşmesi vs... şanslı it ya başka bir şey değil.

neyse ocak'ta kovulur diyordum, sezon sonu kovulur bu gidişle

Yav adam 6 macta 4 galibiyet aldi. Gecen seneyi westam 13 ya da 14. Bitirmisti. Bi dur allasen. Adam cok iyi basladi iste.

So much hatred. Bak bu kadar nefret sonunda Harrykewell vol. 2 olcan ha.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız chievo maçının yarısını izledim, sanki türkiyede ota boka faul çalınıyor ben italyaya dönmek istiyorum diye düşünmüş olabilir herif. türkiyede sarı kart çıkan pozisyonlara hakem müdahalede bile bulunmuyor melo allah ne verdiyse giriyor top kimdeyse ama harika oynadı izlediğim bölümde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...