Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2015-2016

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Yeni sezonun konusunu açma vakti geldi. Çoğu ülkede yavaştan ligler vs. de başlıyor, başladı.

http://pbs.twimg.com/media/CKr7KyqUMAQsat7.jpg

Şöyle de giriş yapalım.

Pehii, gruptan çıkana para yok mu, illa son 16 mı, çeyrek final mi?

Gerçi daha yayın gelirleri var bunun üzerine.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

DarKRideR said:

Yeni sezonun konusunu açma vakti geldi. Çoğu ülkede yavaştan ligler vs. de başlıyor, başladı.

http://pbs.twimg.com/media/CKr7KyqUMAQsat7.jpg

Şöyle de giriş yapalım.

Pehii, gruptan çıkana para yok mu, illa son 16 mı, çeyrek final mi?

Gerçi daha yayın gelirleri var bunun üzerine.

gruptan çıkınca son 16 olmuyor musun zaten? Şampiyonlar ligi için konuşuyorum tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence CL şampiyonluk bedeli güncel futbol dünyasındaki rakamların yanında çok büyük değil. Zaten bu kupayı alabilecek olan Real,Barça,Bayern ve Chelsea'nin "1" tane yıldız oyuncuya gömdüğü bonservis yaklaşık olarak.

Tabii bu takımların ilgilendikleri şey title fakat dünyanın en büyük ve janjanlı futbol organizasyonu şampiyona en azından bir 100 ateşlemeli. UEFA'ya girmiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

yayın hakları sponsorlar hedeyle falan 100ü buluyor diyorlardı zaten

hatta işte geçen sene juventus şampiyon olamamasına rağmen 100+ milyon kazandı 100 milyon da piyasa yapmış pogba derken bir daha 2. lige düşseler yine kalkınırlar diye haberler vardı hep

ha vermeli ve büyümeli o ayrı, rahmetli sepp blatter reis "platini UEFA başkanı olarak futbol için ne yaptı da bana laf atıyor, ben dünya kupası yapınca elin yankisinden aborjinine kadar herkes futbol hypeına giriyor bütün dünya izliyor" diyordu
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Harry Kane kadro dışı, Manu ile görüşüp transfer olmak istiyormuş.

De Gea gidişinden sonra da Lloris'le birlikte duble teklif yapmayı düşünüyormuş Manu, ikisini alıp transferi kapatabilirler eğer Tottenham ile anlaşabilirlerse

Ulan FMde hep Tottımı alırım, bitirecekler 2sini birden alıp tüh be.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

ulan 10 kişi kalmış takımdan ikinci uzatmada yenir mi lan.

traPzon denen takımın transfermarkt değeri 111 milyon EURO, bu Onur tek başına 10 milyonEuro Rabotniçki takım olarak 5 milyonun altında. Bi onur iki Robotniçki satın alabiliyor yani.

YUH be

Şunları okuyarak yuhhh be diyorum. Bizdeki futbolcuların parasının ne kadar şişmiş olduğunun bir nebze göstergesi bu. Teşekürler Demirören. Yabancı sınırıyla piyasayı saçmalattığın için
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...