Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

samaella said:

Argus göründüyse sargeras oradan buraya zıplayamaz mı olm. Tamam summon vs geçemiyo bilmemne de yani fiziksel olarak yanyanaysak çıkartıp masaya vurması lazım.

sargerasın argusta olduğunu nerden çıkardın fiziksel olarak titanların herhangi bir gezegende bulunması olası değil twisting netherde dolanıo adam:D

pattisliborek said:

adım adım sargerasin götünü kesmeye gidiyoruz sdfdfs.

Blizzard yedirirmi onu öyle en fazla kesiceğimiz avatari yansıması vs vs
He has been shown to display the following powers:

Telepathy (able to commune with his servants, such as Mannoroth and Archimonde, from the Nether)
Illusion (created a false vision of what he offered to the eredar in exchange for their obedience)
Invulnerability against mortal weapons, and limited immunity to immortal weapons (the axe created by Cenarius for Broxigar was able to wound him, but not to any great effect, while the powers of the Demon Soul had no effect) as well as complete immunity to fire and fel magics.
Various magical abilities (lashed out with energy at Illidan via the portal being opened to summon him).
Able to look into the mortal realm through the eyes of a chosen servant (his "gift" to Illidan).
Cosmic knowledge (as a former titan, Sargeras was aware of the existence of the malevolent Old Gods this being what caused his descent into madness).
Ability to enter mortal bodies (remained within Aegwynn's womb for nearly a millennium) and take control of them (Medivh).
His molten armor can nearly burn your eyes.[45]
The strength of 100 dragons is merely a fraction of Sargeras' strength;[46] his strength nearly matches the power of a portal closing.
In comparison to Sargeras, Mannoroth and Archimonde were as fleas.[46] This could be a reference to either power or height.
He wields the horrific broken sword, Gorribal.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
argent dawn iki faction için de en iyi server ya rp için
horde tarafı alliance kadar kalabalık değil evet, ama orda da gayet guildler filan var, onlara takılıyosun işte. kime sorsan aynı şeyi söyler zaten, horde rp'si daha guild oriented vs diye. horde rp'si diye kafaya koyduysan biraz araştırma yapman lazım yani, argent archives'a bak, realm forumuna bak vs
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Argent Dawn Ally'da öylesine bir karakter açtım, Northrend'e girişte babanın teki kuşçunun orda bir bakar mısın dedi, WoW RP'si ile de hiç alakam yok, adam bir görevim var benimle gelip intikamımı almamda yardımcı olur musun diye hikaye döndürdü, 1 saat takıldım kaldım. Aslında zaman olsa baya keyifli işler de, casual takılan bi adam için zor :D. Sayfanın başında muhabete gittim cinematic akıyor tabi ayrı konu :).
Sosyal ağlarda paylaş

arguspoiler

Gerçekten argus patchinin giriş questleri oynanası, cinematicler izlenesi.

sadece illidan'ın bu draeneilere ve prophete bir şöyle dudağının ucuyla müstehzi gülüşü ve alaycı konuşması var. sebebini ve bunu söylerkenki ince ince soktuğu lafları izleyin, o duruşa "OHA RESMEN AŞAĞILADI LAN" diye tepki vermiştim. gerisi gelince velen'i zerre sevmeyen biri olarak daha bi keyiflendim.

resmen şu anda azeroth'un wise'ı ve yol gösterici bi büyüğü gibi takılıyor Illidan.

Yakışıyor da kerataya <3

Sosyal ağlarda paylaş

Ergenlikten ziyade baya tavır koydu da, Arthas ve Thrall'dan sonraki hero eksikliğini gidermek için gazlıyorlar İllidan'ı. Başka adam kalmadı, kimse Sylvanas'ı ya da Vol'jin'i de tutmadı. Alliance tarafında da Storwind kralı iyi kötü götürüyordu ama orada da net bir adam kalmadı öldükten sonra, herkes geri planda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...