Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

yekeyeke said:

Ergenlikten ziyade baya tavır koydu da, Arthas ve Thrall'dan sonraki hero eksikliğini gidermek için gazlıyorlar İllidan'ı. Başka adam kalmadı, kimse Sylvanas'ı ya da Vol'jin'i de tutmadı. Alliance tarafında da Storwind kralı iyi kötü götürüyordu ama orada da net bir adam kalmadı öldükten sonra, herkes geri planda.

sylvanas ile greymane hikayesi de yarım kaldı, iyi alıştılar yarım yamalak iş yapmaya yada ben mi takip edemedim en son stormheim'da kapışmışlardı 7.2.5 sonrasında falan bi gelişme oldu mu ?

ortak düşmana karşı toplanıp savaşma çok baydı artık ally vs horde kapışması için güzel bir başlangıç olurdu aslında bu ikilinin hikayesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni expte yüksek ihtimalle Dalarandaki konseyi terk eden Jaina üzerinden bir şeyler olacak. Gerçi Sylvanas'ın kardeşi 7.3'te Turalyonla çıkıyor ortaya, belki onların arasında bir şeyler olur da devam eder, sonuçta Sylvanas hala War Chief her ne kadar Legion boyunca bir aksiyonunu göremesek de...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şu önceki sayfalardaki sözde leaklerde de vardı ama vol'jin bana kalırsa geri dönecek.

oyun kodlarında vol'jin ve slyvanas'ın trollerle ve legion ile ilgili bi demeci olduğu söyleniyordu ama oyunda hiç çıkmadı karşımıza sanırım. gerçi kolpa da olabilir tabii ama legion çıktığında da vol'jin'in ölümü için çok kolpa, kesin düzenlenmiş bi şey diyorlardı.

yeni pakette dönüşüne ben yüksek oran veriyorum ya resmen. troller bir de böyle basit yaralarla düşen bi ırk değil, bu 10k yıl önce elflerle savaşırken güçlerinin temeli zaten yara almamaları, organları gitse bile hemen iyileştirip devam etmeleri vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Aquila iste.

Guild icin pm atayim ben. oyundan filan konusalim. Yalniz birakmayiz her turlu boost filan da gerekirse elimden geleni yaparim ben. Guildle aran epey kotu olmazsa ki sanmiyorum, mitikleri filan da hep beraber yapiolar. Uzun suredir pug girmedim mesela ben oyle yuksek keylere.
Sosyal ağlarda paylaş

son facebookta koyduklari illidan videosunu izlerken

1. asama

ufff amma uzundu bu questler ama helal olsun iyi baglamislar

2. asama

aboov ya o kadar oyun var oynanicak simdi wow actirtmayin bana

3. asama

WAT? ciddenmi? bumuydu?

4. asama

ne izledim ben? _-

5. asama

https://www.youtube.com/watch?v=Gd9OhYroLN0