Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ya çok canım sıkıldı gece gece, hiç başınıza geldi mi şöyle bişey:

lfr'da KJ sırasına girdim, girdik raid'e trash temizledik, boss'un önünde bekliyoruz
çat diye votekick yedim
random birini yakaladım sordum whisperdan neden atıldım biliyo musun diye
ready check yapmışlar afk gözükmüşüm
ama ben ready check bile görmedim
yani alt-tab filan da yapmamıştım chati okuyodum falan ve gelmedi yani ready check, sesini duyardım zaten en kötü

alt karakterimdi bi de ilk kez KJ kesicektim :c deserter debuffı da geldi, yarım saat sıraya giremiyorum
gece gece bahtımı skiym kısacası
Sosyal ağlarda paylaş

akşam uyuyakalmışım zaten gecenin bi yarısı uyandım kimse yok, zaten canım sıkkındı biraz bu da gelince üstüne tuzu biberi oldu :/

dahası ready check'i niye göremedim onu anlamadım, ondan soruyorum yani başına gelen oldu mu diye
belki bi addon conflict ediyodur falan bişey
Sosyal ağlarda paylaş

Class Hall hikayelerini izledim de ne güzel yapmış adamlar ya. Sargeras gibi bir Titan’in karşısına azeroth’un Bütün güçlerini birleştirmiş adamlar. Ulduar’daki keeperlardan elemental lordlara herkes bir şekilde katılıyor savaşa. Lore olarak en geniş expansion olmuş kesinlikle. Keşke vaktim olaaydi da oynasaydim bu paketi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf contenti göreyim diye tüm story questleri bitirdim de:

Adamlar Legion dışında herşeye götürdüler bizi ya. yani tabi abartı oldu bu cümle de şimdi Nighthold ve suramar arcı tamamen highelfdi. Tomb of Sargeras legion olur dedik o da tabi eski highelf templeı olmasından dolayı yine highelf konseptli oldu. Argusa geldik hiç de legion tarafından overwhelm olmadım. Yani TBC de dark portaldan ilk girdiğimizde o hellfire peninsula daki ordular hayvan gibi pitlordun durması infernallar fel reaverlar falna bile daha etkileyiciydi. Derken bir anda bu Void ve Ethereallara bağladılar. Tamam bir sonraki expansiona bağlıcan da sürekli Legion'ın etrafından dönüyorlar. Portallardan başka gezegenlere gidiyoruz, etrafta elit moblar kesiyoruz falan da Ben direkt über organize ordu, infiltrationlar falan bekliodum. Şu an böle tamamen parça parça etrafta gezen demonlar şeklinde takılıyorlar. Açıkcası Warlords of Dreanor da her warlordu ilk tanıttığında isminin yazdığı kısa cinematicler falan geliyordu ya anime modunda. O tarz Legionın en büyük commanderlarını falan görüp onları teker teker yok ederiz falan zannediodum da olmadı çok. Neyse güzel yine de oynuyoruz :)

Sosyal ağlarda paylaş

Abi zaten senin beklediğin kadar bir paket olsa . en iyi expansion olurdu. ama iyi paket işte oynatıyor yani :)

Bende bu ara iyice class karmaşasına düştüm. diyorum bir alliance a döneyim. sonra diyorum boşver dps oynayayım. sonra diyorum boşver belirli bir seviyede tank takılmak en iyisi. sıra derdi yok. adam bulma derdi yok vs... bu seferde alt sıkıntısına düşüyorum , ona karar veremiyorum :) sanırım sıkılmışım bende :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Paladin, Warrior yaptım Horde onlarla takılıyorum. Druidim var onla farm yapıyorum. Başka bir serverda Hunter başlamıştım 7.2'de server değiştim. Şimdi bir de Ally Rogue açtım, 1.5 ay önce, onun da günlüklerini yapıp raidliyorum. Böyle karışık kafalar. End game olmayınca böyle oluyor haliyle. 6 aylık game time yapmıştım, son 2 ay kaldı, yavaştan ben de başlarım gold kasmaya gene :D.
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz nabıyonuz ya eauh, ben bile alt karakter oynayamıyorum artık. dwarf shamanım var işte onunla oynuyorum zaten başka bişeye zaman kalmıyo. bi de 2 gündür arada bir demon hunterımla giriyorum o da order hall campaign için bi tek

cidden hani, world questler invasionlar dungeonlar weekly hede falan derken anca yetişiyorum ya, the grind is real
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ALT kasmanın en manyaklık ve zor olduğu bu exp. yaptım bir sürü alt. 12 tane falan 110 um var..2-3 tanesi dışında diğerleri patates tabii. Can dayanmıyordu valla hergün WQ yapmaya bile. AP Knowledge fixlendi, an itibarı ile daha kolay aslında. 3. relic slotu hazır açılıyo vs. Ama content bitiyo tabi o ayrı.

Bu exp priest oynayalım dedik oynadık BIS legendaryler en son düştü Nighthold biterken. Shamana rerolledik, ilk leg velen hızlı düştü, geçen hafta daha yeni aldım diğer BIS imi TOS biterken. RNG tanrılarına lanet olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

epey epey oynuyorum, hiç yoksa günlük 6-7 saat harcıyorum farmıydı grindiydi filan derken.

alt kasamıyorum, kasarsam çünkü bis relic için run filan yapamayacağımı biliyorum.

var 4 tane 110, hiçbirine vakit ayıramıyorum. nedir bunun sırrı bize de verin biz de bilelim.

moar qq

relinquisheddan bişey düşmüyor, 5 aydır healerım, halen velen düşmedi,

RNG tanrılarıyla alakalı ciddi problemlerim var şu an.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...