Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

O binek içindi sanırım bugün FB grubunda paylaştılar şunu;

Sayfalar;

Page 9 at 48.90, 42.13 in Dalaran
Page 78 at 49.25, 33.88 in Duskwood
Page 161 at 46.80, 17.00 in Firelands
Page 655 at 70.47, 78.02 in Uldum
Page 845 at 19.40, 83.30 in Siege of Orgrimmar
Page 1127 at 75.40, 65.35 in Well of Eternity
Page 2351 at 34.62, 50.88 in Kun-Lai Summit
Page 5555 at 76.40, 53.60 in Uldum

Youtube linki bırakayım,

http://www.youtube.com/watch?v=6ELF1rO_Hls

rehberi de izleyebilirsiniz,
http://www.youtube.com/watch?v=l_W05vkH0Wg
Sosyal ağlarda paylaş

Abso sadece ilvl da bitmiyor mesele ama genel olarak HC için 880+, Mythic için 895+ lazım gibi. Ha bunları söylerken dengeli bir healing gearin olduğunu varsayıyoruz. Trinket procları bile healing i bayağı belirleyen bişii.

Atıyorum holy priest oynuyorsan en az %40-43 mastery, %20 civarı crit, %15-20 arası haste ve %5-7 Versality oturtman gerekiyor. Classına göre bak durumlara.

Trillax tan "Perfectly Preserved Cake" trinketi ve Star çocuktan "Etraeus' Celestial Map" trinketleri bayağı iyi. Ha legendary Velen trinketin varsa zaten imba. Mana sıkıntısı çekersen de go go BRH "Amalgam's Seventh Spine"

Resmen kısa guide yazdım bak..KIPS.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki bir ikilemimi danışayım. 2 parça setim var ilvlları artık 30ilvl düşük kaldı diğerlerine göre ama askmrrobot falan hala bu iki parçayı değiştirtmiyor. Yani 860lık omuz yerine 890lık omuzu kullandırmıyor tek avantajı WİldGroth attığımda 7 sn için mastery +4000 yapıyor.
Bu itemları ne zaman değiştirmek doğru sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

+1 davidmills.

set bonusları düz statlardan kıymetlidir.

o set bonusları çok önemli. şöyle söyleyeyim, 60 ilvl farka kadar hatta 60 ilvl item farkına kadar (ki o da priority statlar olursa sadece) set parçası kalsın abi.

bi de battlenetten gönderdim request şu anda sana. heal konusunda konuşalım geniş geniş.
Sosyal ağlarda paylaş

keşke magelerin set bonusları da güzel olsaydı. dün apocron'dan ilvl 920 item düşünce 880 set parçasını yolcu ettim, ilk set bonusu yeterli nasılsa

bu arada fury warrior ne güzelmiş ya. biraz alışınca gerçekten eğlenceli hale geldi, gearı da düzeltiyorum biraz. şaka maka ilk defa dps warrior oynuyorum yıllardır ^^ tabi öyle raid falan değil ama işte content yapıyorum gene de.

bi de bu hafta WQları eksik geçmeyin, %50 rep bonusu var weekly event olarak :3
Sosyal ağlarda paylaş

evet silvermoon 30+ için cennet ama DAvid in dediği gibi adam bulmak sıkıntı olabiliyor. alliance ta 900ilvl adamlar ile yaptıgım +8 +9 lar işkenceye dönebiliyorken , TN ye geçtiğim de 880 ilvl adamlar ile çok daha rahat 3 chest yaptıgım oluyor. farkı buradan anlıyorum ben. yada silvermoon da 880ilvl alt hunterla oynuyorum. dps olarak +4 +5 falan bulmak çok zor olurkenken. horde ta çabuk grup buluyorum gibisinden.
Silvermoon da sadece WQ ile geçinen çok insan var ama kafa rahat olsun guildlerde fazla drama yaşamayım diyorsan silvermoon yatırım için iyi seçenek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
7.2.5 te deplated olayı kalkıyor. 3 chest olayıda kalkıyor. zamanında bititrsen tek chestten fazla loot alıyorsun. zamanında bitiremezsen tek loot sanırım. birde keyin işte deplated olmuyorda -1 düşüyormuş vs..

Güzel oldu bu iş. millet deplated korkusuna grup kurmada sıkıntı yaşıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...