Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Bu yeni dungeon "seat of the triumvirate" ne kadar aptal bir dungeon ya! Guild ile beraber bile girmiyoruz. bu kadar kötü bir dungeon dizaynı da görmedik . İnanılmaz sıkıcı. GEreksiz fazla mob var. PUG ile girersen zaten normal mythic bile işkence. sanırım millette sadece "the crest of knowledge" görevi için giriyor. KEy gelirse direk çöp zaten. geçen DPS olarak gireyim dedim. 1 saat tank bekledik dayanamadım ben tankladım :)
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten öyle ya ben de sadece quest için girdim ve o kadar işkence oldu ki bir daha giresim gelmedi. Anlamadım o kadar hayvan gibi seat of the triuimvirate yapmışsın. Neden dungeonı arka bahçesi ve girşi yapiosun. Yapsana koskoca binayı güzel bir dungeon. Raid orada da değil yani başka zone'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok değişken o transmog işi. Glorious olan var herkes onun peşinde, AQ20 AQ40'tan falan düşürüyor millet. Lvl 58'e kitleyip 5li gruplarla Silithustaki kırmızı üst başa sahip abilere dalıyorlar, ordan çok item düşüyür.

Shadowfang Keep'ten düşen maviler iyi paraya gidiyor. zul'farak, RFK mutlaka yapılması lazım. Ben karışık dolaşıyorum buraları, bazen 1 saat zul'farak bazen 1 saat SFK falan yapıyorum, çıkanları paketliyorum.

Transmog'un en önemli olayı sürekli yüklemek ve min 200 300 auctionla dönmek. O taraflar sıkıcı oluyor tabi. Argent Dawn gibi RP serverlarında daha çok alıcı çıkıyor. Geçen gün Shadowfang düştü, normalde 90K serverda, adam 75k veriyim olur mu dedi verdim, AH ile kasmiyim diye. Adam RP etkinliği var getirir misin getirirsen +1000gold dedi, dedim ağamsın, Wetlands'de guildçe RP takılıyorlardı, kenarda durdum geldi aldı gitti :D.

AH konusunda https://theunderminejournal.com/ şuradan ben sürekli itemlara bakıyorum, videolardan seyredip buralarda hangi servrlarda ihtiyaç falan gibi. 3 4 serverda 110'um var, karışık takılıyorum. Geçen şu papağan var mor, pet. Ona kasmışlar, baktım serverda 3 tane var, 60k, 2 gün farmladım düştü sonunda, daha satamadım mesela 1 haftadır her gün AH'liyorum yok :D. Satarsam 1 aylık daha çıkmış olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
abi sen git zaten onca orc herosu varken (saurfang, rexar vb.) sylvanası warchieef yap.(rexar hertürlü syvanasın eline verir) o an en sevmediğim karakterlerden biri olan garroshu özledim valla. sylvanasın normalde warchieflik falan işi olmaz.hatunun derdi çok başkadır çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

yok sürmez, 100-110 arası heirloomlar gelmeden önce 2 günde 100-110 yapmıştım ben
heirloomla rahat rahat 110 olursun 2 günde
yok oturup kasamam daha başka bi yöntem lazım dersen eğer, legion invasionlara girersin. her invasionda 1 level geliyor hemen hemen, ama günde 1 kere filan oluyor, takip edip yakalaman lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...