Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Abi flasklarin ot fiyatindan ucuz olmasinin nedeni tek flask matiyoe 4 5 tane flask yapilmasi. Adam 1250g harcayip 2k+ kazaniyor. Flask isinde hep boyleydi. Biraz da bilincli yapiyorlar mass production yapmayani/ rank 3 olmayani piyasadan siliyorlar bu yolla. Bir de cogunun supplier'i var. Muhtemelen %30 ucuza aliyorlardir tum otlari.

Gorundugu kadar basit bir piyasa yok wowda.

tamamen bu.
rank 3 flasklarda proc oranı 1.5. yani her 1 craftta 1.5 flaskınız oluyor. dolayısıyla maliyeti mat fiyatının %66sı. ben şahsen ya direk elden alıyorum(%90'ı botçu), yada ahden alıp alıp satıyorum, gatheringle işim yok. flask başına türüne göre 300-700 gold arası geliyor. bi alışta zaten 80k-100k'lık herb alıyorum, alışım da kuvvetli, dolayısıyla varyanstan da çok etkilenmiyorum.
alchemy piyasası taşak isteyen bir piyasa, cebinde 300k olan garibanın girebileceği bir iş değil, bu da parası olanın avantajına. şahsen ben rank 2'den kar edilmesini istemem, rank 2 den kar edilebildiğini görürsem de kar edemeyecekleri şekilde undercutlarım.
cooking de aynı şekilde bu.
Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

alchemy piyasası taşak isteyen bir piyasa, cebinde 300k olan garibanın girebileceği bir iş değil, bu da parası olanın avantajına. şahsen ben rank 2'den kar edilmesini istemem, rank 2 den kar edilebildiğini görürsem de kar edemeyecekleri şekilde undercutlarım.
cooking de aynı şekilde bu.

butun professionlarda aynidir bu buyuk ihtimalle.

yanlis hatirlamiyosam wotlk zamani olmasi lazim. jc ile biraz ugrasmistim AHde. oyle proc falan muhabbeti de yoktu maliyet matlardan ucuza gelmiyodu hicbirsekilde ama deli bi piyasa vardi. 1000lerce koyanlar, benimki hemen satilsn diye arada 3-5 tane %20 altina inenler, onlari satin alip normal fiyata koyanlar(ben). aksam saatlerinde 100 er 100er koyuyodu millet, 30 saniye once koydugun mallar 5cent farkla 3 sayfa geride kaliyodu.

gun icinde girebiliyorsaniz bi bakin AH'ye. gunduz/aksam farki cok fazlaydi. baya yuksek fiyattan satiliyodu gun icinde. yine aynidir heralde.

bi de Auctioneer indirin. auctioneer ya da benzeri addon yoksa harcadiginiz zamana yazik
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Frost bozulmuş sanırım dk da. Öylesine doğru düzgün rotasyon yapmadan single target 830 reliclerle 270k sustain yaptım dummyde. Buildde aoe yani.

öyle deme frosta geri mi dönücez şimdi bi daha? daha 2. golden trait açık değil pff :/

gerçi frsot sürekli cleve yapıyor dummy dps yaparken onun da etkisi vardır, dungeonda falan denemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

İlk mhythic'imi yapmak için nelazım.
Serverda tanıdık kimse yok bende de key falan neyse o yok ona göre :P

key istemiyor sadece yürümen gerekiyor dungeona :D

grup arama şeysinden aratabilirsin ama ilvl düşükse, adamlar da hızlı bitirmek istiyorsa almayabilirler. Hiç olmadı kendin aç onlar gelsin iziii
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...