Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

herhangi bir aşağılama yok. ne söylediğimi anlamıyorsun.

sen gated diyorsun.
ben gated değil diyorum.

hala genel algı böyle, forumda öyle yazmışlar, yok bende şu skillden sonra gelmeye başladı falan diyorsun. tasarım olarak bir şey gated ise o kondisyonu yakalayana kadar erişemezsin. yani 750'den önce 3. rank alınamaz kondisyonu var ise 750 öncesinde KESİNLİKLE rank 3 olamazsın.

al örneği sana,

Yeah, they are just VERY low chance. I am only at about 2-3k aethril so far, but I have leveled herbalism and mining both from the 60's, herb is now 800, mining is ~783 and I have gotten ONE rank 3: living felslate. I have seen people on wowhead state they got a rank 3 at under 300 skill, so that likely is not a factor either.

Got Rank 3 aetheril after maybe 10-15 nodes.

adamlar yalan söylüyor da olabilir tabii ama eğer böyle bir engelleme varsa açıklama gelirdi.

rng faktörü olduğu için deneme sayısı ile doğru orantılı HALİYLE daha yüksek skillde (skill artışının durduğu veya felwort ile tıkandığı) olması daha olası bu demek değil ki tasarım olarak 750'den önce rank 3 elde edilemiyor.

bunu anlatamadım bir türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

wowhead yorumları kaynak sayılmıyor asdasd

ben 1 aydır falan 800 skilldeyim, her gün 1 saat falan herb topluyorum 2 tanesi daha yeni rank 2 oldu, 1 tane rank 3 yok. şans işi bence o.

bi de unlearn yaptığınız proff'un legion öncesi şeyleri geri gelmiyor haberiniz olsun. wod ve pre-wod her şey gidecek kalıcı olarak. "geri öğrenme" ile sadece legion questlerinden gelenler geri geliyor (ki sanırım artık her şey questlerden geliyor)

arkadaşın acılı deneyimini paylaşalım :

said:
I spent ages getting to 800 LW within the 1st two weeks of launch for the mount. I made it and found there was no use for LW, so I dropped it, thinking I could relearn all my rank 3 Dreadleather/Gravenscale recipes and my 800LW skill.

I picked up Enchanting for a while because I had alot of epics. Now that drums are coming out for LW in 7.1, I tried to relearn LW by dropping Enchanting again, to get everything back, funnily enough, I spent 1k on a token that did NOT give me all my rank 3 Dreadleather/Gravenscale recipes. Instead, I was left at skill lvl 1 in LW with merely basic recipes. Anyone else thought they were actually getting 'EVERYTHING' back?

rankler geri gelmiyormuş. değer verdiğiniz rankı yükselmiş şeyler vars da basmadan 2 kere düşünün.

Ben her hafta herbalism'i respecliyorum, ranklar geri geliyor çatır çatır. Ha bu belki gathering skill'lere has bir şeydir bilmiyorum ama en azından herbalism'de rank'ler geri geliyor. Kesin bilgi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o dedigini ben coktan anladim da bu kadar buyutulecek bir konu degil.. orada okudum millet oyle yazmis benimde basima bu geldi dedim bitti gitti yani konu. tamam rng olsun tamam baska sey olsun dert degil yani ama ben gormedim okumadim level 700kusurler altinda rank 3 dustugunu. basima geleni ve okuduklarimi yazdim ve bana gore de olabilir yani ne var bunda bu kadar buyutulecek, karsindakini gerizekali, yazdiklarini anlamaz kisi yerine koymak.

dedigim gibi rng olsun ki buyuk ihtimal de rng dir oyunun %99 unda oldugu gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi rank 3'lerin düşme şansı çok düşük; o yüzden de anca skill 750+ olduğunda falan düşmüştür millete. Onlar da onu belirtmişlerdir. Oraya yazan 100 kişinin 90'ına 750 üstünde düştüyse de genel algı rank 3'ün 750 üstünde düştüğüdür ama bu 10 skill varken düşmeyeceği anlamına gelmiyor.

Misal ben çok az ot topladım ama foxflower hariç (en çok foxflower topladım bugüne kadar) tüm herbler rank 2. Daha rank 3 düşmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

craft skillerine özel bir durumsa ben bugün alchemy deniycem bakalım r2 ler geri gelecek mi

Abi mantık olarak geri gelmesi lazım. Çünkü flask rank 2'lerini questline'la alıyorsun. O questleri baştan açmayacağına göre rank'ların silinmesi gibi bir durumun söz konusu olmaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki abi de zaten 10 skill uzerinden 100 kisiden 90 ina duserse o bilgi dogrultusunda ilerlerim benim dedigim nokta da bu zaten. bana 740 de dustu sana 800 de binlerce toplarsin dusmez bilemem.

ama surda deseniz abi bizlere 13ler de dustu benimde beklentim o yonde olur.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

bingildak said:

craft skillerine özel bir durumsa ben bugün alchemy deniycem bakalım r2 ler geri gelecek mi

Abi mantık olarak geri gelmesi lazım. Çünkü flask rank 2'lerini questline'la alıyorsun. O questleri baştan açmayacağına göre rank'ların silinmesi gibi bir durumun söz konusu olmaması lazım.

abi questing ile gelenler geri geliyor diyor item zaten. inscription mu ne devamli bana rank 2 sey dusuyor sanirim o gelmez cunku direk item, tailoringde rank 3 bir sey dustu okusam rank olacagim ornegin onlar gelmez.

herb
skinning
alchemy
mining

net gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

5 Felslates can be purchased for 1 Blood of Sargeras.
3 Starlight Roses can be purchased for 1 Blood of Sargeras.
3 Leylight Shards can be purchased for 1 Blood of Sargeras.
20 Unbroken Claws or Unbroken Teeth can be purchased for 1 Blood of Sargeras.
All other items sold in lots of 10 for 1 Blood of Sargeras.
Cooking

bu durumda starlight disindaki herbler dengelenir heralde biraz daha

gidip foxflowera cevireyim quest var zatne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...