Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Enh için artifact questlerini yapacaksın işte, silahı açacaksın önce. Sonra aynı şekilde sağdan soldan AP toplayıp yedireceksin iteme. Ama niye DG ile kastın anlamadım, şimdiye kadar Enh ile quest ile kassan hem daha hızlı kasardın (bence) hem de AP toplardın sağdan soldan deli gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

silah var zaten aldım artifactı
questlerden çok sıkıldım ana karakterle yapıorm zaten.
Bide healer özellik varsa dungeon zort die gelior onun benefitini alayım diormda düşen eşyalar hep int stam zart zurt meele için değil yani.
o diğer itemları nası toplucam

yoksa spec değişince özellikler de mi değişio
Jeeztro said:

Enh için artifact questlerini yapacaksın işte, silahı açacaksın önce. Sonra aynı şekilde sağdan soldan AP toplayıp yedireceksin iteme. Ama niye DG ile kastın anlamadım, şimdiye kadar Enh ile quest ile kassan hem daha hızlı kasardın (bence) hem de AP toplardın sağdan soldan deli gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o zaman, unit framine sağ tıkla, loot specialzation (lan yazamadım) kısmını enh yap, bundan sonra düşen itemler ya da gelen tüm itemler ona göre gelecek.

Ama aklında olsun main statlar rerolluyor otomatik sen talent değiştirdikçe. Ama işte haste, crit, mastery, versatility falan değişmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mana artmıyor ama daha iyi gear demek, daha az spell cast demek tabi. Ha bana kalırsa, kendine bir guild bul, baştan sona Enh kas hiç uğraşma restoyla falan. Ya da tankı ya da healerı olan bir arkadaş bul falan, tık tık gidersin. Biz şimdi tank/healer giriyoruz akşamları. Tamamen keyfine DG atıyoruz +6 +7 mythic, hiç kimseyi beklemiyoruz e tank / healer olunca istediğimiz gibi pug dps de alıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

questlerden çok sıkıldım ana karakterle yapıorm zaten.
Bide healer özellik varsa dungeon zort die gelior onun benefitini alayım diormda düşen eşyalar hep int stam zart zurt meele için değil yani.
o diğer itemları nası toplucam

Questing sırasında agility setini ayrıca toplaman gerekiyordu, şimdi AHden agility veren düşük ilvl yeşilleri toplamaya bak onlarla başlar sonra dungeondı mungeondı bi yere getirirsin seti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...